Кубрат Пулев е решен на реванш от Антъни Джошуа.
Българинът даде кратко изявление пред колегите от БТВ, в което призова британецът да му даде право на втора среща.
"Ако е мъж на място би трябвало да ми даде реванш. Най-ме е яд, че не го победих", заяви Пулев.
Припомняме, че амерманският специализиран сайт Boxen.de прогнозира, че Кубрат Пулев ще направи още няколко битки преди да се пенсионира.
steiner
на 14.12.2020 в 18:47:53 #39В нито един момент от мача,Кобрат не застраши Джошуа.Негъра можеше да приключи мача още в третия рунд,но предпочете да си играе на котка с мишка и да не разочарова публиката с кратък бой.Няма никаква причина да има втора среща.Нито спортна,нито финансова. Благодарим на Пулев за положените усилия и му пожелаваме успехи в бъдещите му начинания.
AK 47
на 14.12.2020 в 18:46:37 #38Не знам защо някои твърдят че Пулев бил представял България
loko-pd
на 14.12.2020 в 18:45:56 #37Ако е мъж Джошоа не би ти дал реванш защото няма за какво
govedoebec
на 14.12.2020 в 18:41:32 #36Джаклино Разкажи ни за медалите по джудо за България и Чехия Пулев е армеец неможач ама виж ти си друга класа Разкажи за медалите,медалите,медалите ей....медалите Да ева медалера
AK 47
на 14.12.2020 в 18:40:21 #35AK 47 на 14.12.2020 в 20:30:43#48 Аз си пуснах ник Тренд Афилов и ти веднага Дват Акура ----- Чакай, Умен, излъгах те Трит Ашака беше ника и ти тогава пусна Дват Акура
govedoebec
на 14.12.2020 в 18:39:03 #34Туньо Кога Пулев си тръгне от профибокса за майкати ли ще викаме тогава? Достатъчно е направил човека за да привлече погледите на милиони иностранци към България С бягането на Туньо в Канада и приносът му в популяризирането на България , е всичко на всичко 2 гамбийски негра къде му дерът гъзера на нощна смяна
Apostola
на 14.12.2020 в 18:36:15 #33Я кажи що само новото цска не му намериха адреса за допинг? Или туловището им щеше да лъсне.Това не е за първи път,ама властите къде сае срещу тях не ги гонят.Що така?
govedoebec
на 14.12.2020 в 18:32:43 #32Когато си трикратен претендент за световната титла 3 пъти не случайност А Туньо пъпеша знаел цели 20 боксьора по добри от Пулев ,а Световната федерация по бокс не ги видяла....да ева и боксовия разбирач У БГ Пулев има точно 2 партньора за спаринг + брат му и това е Джошуа в Англия всеки ден може да сменя партньора Защо допинг само от Пулев,кога на Джошуа туловището е държало в 9 рундов мач та този Джошката има само 2-3 мача над 8 рунд,обикновенно шенкелите не го държат по това време Ама нека РАЗБИРАЧА ТУНьО да каже
Rafata
на 14.12.2020 в 18:31:12 #31Тъпунчо Карлуковски
Къде се губиш бе, малоум! Притесних се да не би Ковида да те е гепил.
Кажи сега, колко е часа в Канадата
AK 47
на 14.12.2020 в 18:30:43 #30Аз си пуснах ник Тренд Афилов и ти веднага Дват Акура
Apostola
на 14.12.2020 в 18:29:28 #29Типичен тъп селянин,арменец.Нагъл ,виснал,грозен,с червен врат.Ако жужето беше прекръстило бокса,щеше да е оранжав.Плачи плашило,явно не ти стигат тея мелеони ,и драпаш за още.Само тук ще те отразят,навън -НЪЦ. Оттук-нататък Биг брадър,игри на молята,разни женски ток шоута,и студия за татоуу. Не заб р авяй Андрейчоо,ако решиш да са включиш в Силикон Валей. Армеец=Тъп на кубик. Нарочно го пиша тъй ,заради арменците.
Rafata
на 14.12.2020 в 18:28:46 #28Кобрата се излага. Остани си с чест след мача
govedoebec
на 14.12.2020 в 18:27:03 #27Туньо Сбъркан дядка и от бокс ли разбираш бе малоум Технически погледнато 9 рунда срещу световния шампион е много добро постижение Ако ти дъртак прост беше гледал около 20 мача за световна титла щеше тъпако неандерталски да видиш че мачовете свършват в 1,2,3,4,5,6,7,8 рунд ЗАЩО ли изкуфял дъртофелник ЗАЩОТО ударите в тежка категория са като за последно затова дебелака Руис мяташе Джошуа като лай,нян вестник из драки затова тромавия Фюри напердаши Кличко Затова Ленъкс Люис и Ивендър Холифийлд пребиха като животно Тайсън 9 рунда срещу световен шампион си е постижение а потката Джошуа защо бяга 2,5 години,Фюри защо се отказа,а Кличко 2 години бягаше и накрая си измисли правила за боксиране с тесни и неудобни ръкавици и мек ринг Разборачо дърт фъргай чували с брашно,и се крий у тоалетните да не те набарат Канадските негри Разбирач
Умен
на 14.12.2020 в 18:26:41 #26Шмайзер, държа да подчертая, че още нищо не съм пил, но това точно не го помня...
AK 47
на 14.12.2020 в 18:21:29 #25Tong на 14.12.2020 в 20:18:46 ------ Пич, прочел съм някъде в нета, ама като съдя по приказките му може и да е истина
tun1915
на 14.12.2020 в 18:20:35 #24Карай, стара загора открили отрязани, пък и крака туловище (без главата и уя, явно заподозрения ги е сготвил) убийствата е по непредпазливост , а жертвата почива от куронавирус със съпътстващо заболяване разчленяване.
AK 47
на 14.12.2020 в 18:19:20 #23Умен на 14.12.2020 в 20:15:28#33 AK 47 на 14.12.2020 в 20:07:08 #28 Як бой беше, тоя още е в несвяст Гледайки от позитивната страна, струва ми се сме свидетели на нов тренд в бокса - блокиране на ъпъркът с брада ----- Ъхъ и блокаж в ъгъла с гръб Тренд Афилов Дват Акура Помниш ли ги, Умно
Tong
на 14.12.2020 в 18:18:46 #22Калашник, много яки коментари 28 и 29 - още се хиля
Тая легенза КобрАта вярна ли е? Че е голяма излагация ако това е истинската история на прякора му.
Умен
на 14.12.2020 в 18:15:28 #21AK 47 на 14.12.2020 в 20:07:08 #28 Як бой беше, тоя още е в несвяст Гледайки от позитивната страна, струва ми се сме свидетели на нов тренд в бокса - блокиране на ъпъркът с брада.
AK 47
на 14.12.2020 в 18:13:38 #20789 на 14.12.2020 в 20:10:56#30 Пичове, много жлъч, много хейт. Много ми е интересно какво щяхте компетентно да списвате ако Кубрат бе победил? ----- Именно, ако... Сиреч-невъзможно