Кубрат Пулев за пореден път сподели, че за него парите нямат значение. В интервюто си пред Нова ТВ българският нокаутьор, каза че предстоящият му мач за световната титла ще бъде страхотна реклама за България:
"Аз съм ви доказал, че за мен парите не са от значение. Те не са най-важното нещо, не се бия заради парите. Милиони са, но не знам колко милиона точно.
Става въпрос за сериозни пари, но за мен е по-важно да направя нещо непостигано досега от българин. Това ще бъде голяма реклама за държавата, а и гордост за самия народ. Малък народ сме и би било голяма гордост.
Не смятам, че парите са толкова трудно нещо за постигане, че да си дам живота за едни пари. Давам го за мечтата на баща ми. Сега вече тя е и моя мечта, както и на цяла България", сподели Кобрата.