Доминик Бризийл ще опита да спечели титлата на Световния боксов съвет тази вечер в Ню Йорк, в двубоя си с Деонтей Уайлдър.
Ако го направи, ще може да се изправи отново срещу световния шампион Антъни Джошуа. Или поне така смята самият той:
"Това е моят голям шанс да се изправя отново срещу Джошуа. Когато спечеля пояса на WBC, само мога да се надявам да получа реванш. Смятам, че мач между мен и Антъни може да се уреди по-лесно, защото мога да направя разграничение между бизнеса и боя.
Уайлдър си мисли, че е шампион на света, защото има една титла, но това не е така. Понякога двубоят е по-голям от титлите и парите. Понякога трябва да дадеш на феновете това, което искат", каза американецът.
TheGraff
на 19.05.2019 в 16:55:53 #1Мдаааа... много често хората изобщо не са наясно с възможностите си и със себе си дори. Дори и мен успя да заблуди донякъде. Но мачът беше точно копие на някой от тези на Тайсън в първите му години. Ако не се лъжа продължи по-малко от минута.