Треньорът на Ботев (Враца) Сашо Ангелов остана доволен след победата с 2:1 на неговия отбор над Етър.

"Като цяло нашият отбор желаеше повече победата и направих корекции на полувремето. Благодарение на Господ се получи. Резултатът е най-важен. Момчетата дадоха сърце и душа.

Усещам напрежение в отбора, вероятно от липсата на победи и малкия ни точков актив. Трябва да имаме по-голяма воля и характер за победа.

Това е трети мач, в който променям схемата, отборът е свикнал на тези ротации. Момчетата направиха това, което исках от тях, с изключение на първите 30 минути.

Като цяло нашият отбор се опитва да играе футбол от началото на сезона, но това явно не е нашия начин. Желанието и волята е пътят към успехи, очевидно", заяви Ангелов.

Ботев (Враца) победи Етър с 2:1