Наставникът на Борусия (Дортмунд) Люсиен Фавр говори след поражението с 0:2 от Интер в Шампионската лига.

"Играхме добре. През първото полувреме стояхме солидно, но за съжаление получихме гол. С изключение на него, всичко изглеждаше ОК. Не създадохме много положения, но играехме доста добре. Чакахме търпеливо и не позволявахме да ни хванат на контраатаки.

Прибрахме се на почивката с гол пасив, но след това имахме няколко шанса да отбележим, преди те да ни вкарат за 2:0. Трябваше по-добре да използваме възможностите си. Планът ни бе да играем компактно и да пресираме в правилния момент. Не може да очакваме да имаме твърде много положения срещу такъв съперник. Групата ни е тежка, но всичко е възможно", заяви специалистът.

Интер победи Борусия (Дортмунд) с 2:0 у дома

Интер се справи с Борусия (Дортмунд) и се върна в играта в група "F"

"Нерадзурите" се наложиха с 2:0