Турнир: efbet Лига Стадион: "Христо Ботев", гр. Благоевград Зрители:

Пирин - Арда 0:1 в мач от efbet Лига

Арда тресна Пирин в Благоевград и задълбочи кризата при "орлетата"

Тонислав Йорданов и Преслав Боруков изковаха успеха за гостите

90′

Любомир Тодоров върна един гол за домакините в последните секунди, но реферът Георги Кабаков отмени попадението за нарушение в атака.

88′

ГОЛ!! БОРУКОВ! Всичко в мача беше решено две минути преди края, когато Преслав Боруков се разходи през отбраната на Пирин и технично прати топката покрай Ковальов за 0:2!

85′

ГРЕДА ЗА ПИРИН! "Орлетата" достигнаха до най-доброто си положение чак в 85-а минута, когато Александър Дюлгеров стреля с глава след корнер, но топката се удари в сглобката на вратата.

76′

Жълт картон за Владимир Медвед.

71′

В 71-ва минута Преслав Боруков получи пас от дълбочина, напредна с топката и стреля, но право в ръцете на Ковальов.

69′

Жълт картон за Умар Сако.

66′
Снимка 632253

Източник: startphoto.bg

65′

Времето напредва, а Пирин и така и не успява да намери път към вратата на своите гости.

63′

Тройна смяна за Арда. Преслав Боруков, Иван Коконов и Ради Цонев влизат в игра, а напускащите са Илия Юруков, Тонислав Йорданов и Иван Тилев.

61′

Станислав Костов замени Кондраков.

52′
Снимка 632255

46′

Двойна смяна в състава на Пирин. Христо Попадийн влезе на мястото на Иван Тасев, а Симеон Александров замени Бенгюзов.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+5′

ПОЧИВКА!

45+1′

В 46-а минута Тонислав Йорданов прати топката за втори път във вратата на Пирин, но се оказа, че се е намирал в положение на засада.

41′

ГОЛ! 0:1! Тонислав Йорданов се нагърби с изпълнението на дузпата, Ковальов спаси изстрела му, но нападателят беше точен при добавката и резултатът беше открит!

39′

ДУЗПА ЗА АРДА! Александър Дюлгеров игра с ръка в наказателното поле и реферът посочи бялата точка!

29′

ШАНС ЗА АРДА! В 29-а минута гостите стигнаха до най-чистото си положение. Деян Лозев проби по левия фланг и центрира в наказателното поле, където удар на Стаси Иванов беше блокиран, но топката попадна в Лозев, който финтира защитник на "орлетата" и стреля с левия крак, но Ковальов отново внимаваше.

Снимка 632256

22′

В средата на първата част Тунгара стреля от дъгата, но Ковальов демонстрира добър рефлекс и с дясната ръка изби в корнер.

20′
Снимка 632248

15′

Арда очаквано е доста по-активният отбор в първите 15 минути на сблъсъка, но до момента няма нищо сериозно пред вратата на Ковальов.

10′

Деян Лозев получи първия жълт картон в мача.

6′
Снимка 632251

5′

В 5-ата минута двубоят беше прекъснат от Георги Кабаков, а футболистите и феновете по трибуните изразиха подкрепата си към Петър Хубчев, който се бори с изключително коварна болест.

Снимка 632249

1′