Локомотив (София) и ЦСКА не успяха да излъчат победител и завършиха при резултат 0:0 първия си двубой от четвъртфиналите в турнира за Купата на България.

Мачът се игра на Градския стадион в Своге и няма да бъде запомнен с абсолютно нищо. „Железничари" и „армейци" изнесоха изключително скучна продукция, с която разочароваха и без това малкото зрители на трибуните.

Най-доброто положение в двубоя бе в 14-ата минута и се откри пред гостите от ЦСКА. След удар на Сержиньо топката рикошира в крака на Камбуров, след което се отби в напречната греда. В интерес на истината до края на първата част „червените"  имаха още две добри положения, които бяха пропилени от Камбуров и Присо.

След почивката темпото на игра бе още по-ниско. Двамата треньори направиха по 3 промени, но до по-интересен футбол така и не се стигна. В края на срещата на два пъти топката срещна гредите - след удари на Бибишков и Делев. Попадение на Крум Бибишков пък бе отменено заради спорна засада.

Реваншът на „Българска армия" е на 3-и април.

ЛОКОМОТИВ (СФ) – ЦСКА 0:0 (СТАТИСТИКА)