Димитър Димитров коментира равенството 3:3 за Берое срещу Ботев (Пд). Ето какво каза треньорът на старозагорци:

"Чувствата са смесени. Отлично начало на нашия отбор. Контролирахме мача през първото полувреме. Един прекрасен гол на Тошко Неделев при 2:1. Няма нужда се се извърши това нарушение. Изгубихме инициативата.

Нов страхотен гол на Наско Илиев. Нашият отбор не приличаше на себе си. Мач, който можеше да спечелим, но можеше и да загубим. За нас е добре, че не загубихме. Показахме характер, но съжалявам, че не показахме характер в началото на второто полувреме.

Не приличахме на себе си. Един гол направи огромно напрежението в нашите редици. В последните 7-8 минути на първото полувреме имаше този проблем в нашия състав. На полувремето казах, че мачът не е свършил. Представете си, ако Тодор Неделев не е в Ботев".

Ботев (Пловдив) и Берое не се победиха - 3:3