Място сред четвъртфиналистите в Шампионската лига. Това е целта пред Байерн (Мюнхен), обявена от треньора на баварците Нико Ковач. Ето какво още каза той преди мача срещу сръбския Цървена звезда в групите на надпреварата:
"Имаме нов сезон пред нас, заредени сме с нов късмет и нашата първа цел е да преминем груповата фаза. След това трябва да направим така, че да стигнем по-далеч от миналата година.
Анализирали сме Цървена звезда и знаем, че те са съвсем различен отбор у дома в Белград, където разчитат на невероятна подкрепа от публиката. Ние обаче сме домакини и ще трябва да покажем нашия стил на игра.
Мисля, че ако играем по начина, по който го направихме в Лайпциг, ще спечелим в сряда", каза Ковач.