Място сред четвъртфиналистите в Шампионската лига. Това е целта пред Байерн (Мюнхен), обявена от треньора на баварците Нико Ковач. Ето какво още каза той преди мача срещу сръбския Цървена звезда в групите на надпреварата:

"Имаме нов сезон пред нас, заредени сме с нов късмет и нашата първа цел е да преминем груповата фаза. След това трябва да направим така, че да стигнем по-далеч от миналата година.

Мануел Нойер: Намирам се в отлична форма

Мануел Нойер: Намирам се в отлична форма

"Показвам доста добри игри"

Анализирали сме Цървена звезда и знаем, че те са съвсем различен отбор у дома в Белград, където разчитат на невероятна подкрепа от публиката. Ние обаче сме домакини и ще трябва да покажем нашия стил на игра.

Мисля, че ако играем по начина, по който го направихме в Лайпциг, ще спечелим в сряда", каза Ковач.

Филипе Коутиньо: Всеки ден се чувствам все по-добре в Байерн, много съм щастлив

Филипе Коутиньо: Всеки ден се чувствам все по-добре в Байерн, много съм щастлив

Халфът се затруднява с новия език