Джеймс Хардън-Брадата направи дабъл-дабъл и играчите скамейката на Хюстън Рокетс отбелязаха 35 точки за победата в тексаското дерби над Сан Антонио Спърс с 125-104. "Ракетите" изравниха серията на 2-2 победи. И четирите мача досега завършват с големи разлики.

Вашингтон изравни на Бостън и Кливлънд ще трябва да чака

Айзая Томас имаше "почивен" ден

На полувремето резултатът беше 57-54  за домакините. В третата част много силно играха резервите Ерик Гордън завършил с с 22 точки и Лоу Уилямс. Тогава те направиха разликата. За съжаление контузия получи резервния център Нене.

За Сан Антонио Коуи Ленърд и ЛаМаркъс Олдрийдж завършиха само с по 16 точки. Най-резултатен за гостите беше Джонатан Симънс с 17 точки.

Петият мач е в Сан Антонио във вторник. Победителят най-вероятно ще играе с най-добрия отбор от редовния сезон Голдън Стейтс Уориърс. "Войните" водят с 3:0 победи срещу Юта Джаз и могат довечера да се класират за финала на Западната конференция.