Барселона беше много близо до първата си загуба в Ла Лига през 2019 година. Каталунците се измъкнаха при гостуването си на Виляреал и стигнаха до 4:4, след като губеха с 2:4. В герой за Барса се превърна Луис Суарес, който вкара гол в продължението на срещата.

"Барселона никога не се предава. Изиграхме добро първо полувреме и заслужено водехме с 2:1. През второто съперникът се възползва от най-малките ни грешки. Виляреал разполага с бързи нападатели, които се възползваха от празните пространства. В края на мача не се отпуснахме и се борихме до последната минута. Показахме шампионски дух.

Ротациите са неизбежни, тъй като едни и същи играчи не могат да играят цял сезон. Футболистите на Барселона са тук, защото притежават необходимите качества", каза Суарес.

Шедьовър на "Мадригал": Виляреал и Барса спряха тока с обрати, осем гола и драма до последната секунда!

Двата отбора завършиха при равенство 4:4