Виляреал и Барселона спряха тока на зрителите, казали на футболен жаргон, изигравайки невероятен мач изпълнен с обрати, 8 гола, червен картон и драма буквално до последните секунди.

Срещата на "Ел Мадригал" завърши при равенство 4:4, като "жълтата подводница" може да съжалява, че не победи, имайки предвид, че водеше с 4:2 буквално до 90-ата минута!

Барса обаче започна срещата по-настървено, като в рамките на малко повече от четвърт час каталунците си осигуриха комфортна преднина от две попадения, дело на Филипе Коутиньо и Малком.

При 2:0 едва ли някой си е помислял това, което ще последва на "Мадригал", но Чукезе в средата на полувремето само загатна, че не всичко е решено, а при резултат 1:2 дойде почивката.

За да се стигне до втората част, която предложи невероятен адреналин. Иначе за Барса на пейката останаха някои титуляри, начело със звездата Лионел Меси, Жерар Пике и Иван Ракитич.

В 50-ата минута Виляреал вече не беше догонващ в резултата, след като Екамби проби отдясно в наказателното поле и изненада почти от аутлинията Тер Стеген с удар в непокрития от германския вратар ъгъл - 2:2!

Снимка 415873

След още 12 минути "жълтата подводница" стигна до пълен обрат, след като Висенте Ибора бе изведен на удобна позиция в наказателното поле и с техничен удар покрай Тер Стеген покачи на 3:2!

Последваха още два пропуска на домакините, които все пак вкараха и четвърти гол!

Това стана след отличен пас на Санти Касорла през центъра към Карлос Бака, който преодоля технично Тер Стеген и направи резултата 4:2!

В 86-ата минута домакините останаха с човек по-малко заради изгонването на Алваро Гонсалес, а това явно повлия на последващите събития...

Кулминацията тепърва предстоеше! В 90-ата минута появилият се в игра през второто полувреме Лионел Меси с поредно феноменално изпълнение от пряк свободен удар намали на 3:4!

Буквално при последната атака в мача Барса изравни!

При центриране от корнер Луис Суарес се възползва от лошо отбита топка и с удар от линията на наказателното поле вкара за крайния резултат 4:4!