Ръководството на ЦСКА 1948 освободи Валентин Илиев от поста старши треньор, а според информация на ТОПСПОРТ шефовете на клуба вече имат няколко кандидата да заемат поста му.
Сред вариантите е Веселин Великов, който постигна чудеса с Дунав, но в крайна сметка се раздели с русенци преди близо година. Той се зае с Царско село за половин сезон, но не успя да вкара столичани в елита, а и не довърши сезона във Втора лига.
В момента Великов е свободен и не би имал нищо против да застане начело на клуба от Втора лига.
Според непотвърдена информация друг вариант за овакантения пост е и Методи Деянов.
Аlex
на 21.08.2018 в 15:26:52 #17Е с тоя треньор А група вие в кърпа вързана.
svtlav
на 21.08.2018 в 15:11:08 #16.... пусни снимки на ГМО урода с Бистрица да видим колко припознавача сте. ЦСКА тръгна от селските групи, а вие се родихте от содомията между два селски отбора, БФС и политическата олигархия!
svtlav
на 21.08.2018 в 15:05:31 #15Ловешка Duzpo, не се напълва толкова, че оранжевото ще излезе на люляковите кило ти.
Avatarx
на 21.08.2018 в 14:31:11 #14DuzpaVtu4, феновете може да са решили. Така е! Но остава впечатлението, че на лидери на фенски групировки и на част от бившите цскари играли за славният някога отбор пла'а едно добре поънато лице. Никога няма да призная микренския за "спасител" на ЦСКА, понеже не е. Ако така вървят нещата ще си вдигне чукалата и ще остави всичко на следващия "спасител" или да се давят... Единствената разлика от другите дето са ЦСКА, е че онези почнаха от селските групи и покаъаха, че ако старото ЦСКА беше почнало от селските, утре щеше да е пак в А група. А сега никой не признава ЦСКА за наследник на старото ЦСКА - понеже се подходи с очевадна далавера - наследници са на Литекс и затова така си и пише по страниците на УЕФА
Avatarx
на 21.08.2018 в 14:23:34 #13Kambura, Борусия Дортмунд
elaizgrey
на 21.08.2018 в 14:20:10 #12Svtlav, онова ЦСКА от 2016 го няма, фалира и го закриха. Ние припознахме ЦСКА-София, което спечели търга за емблематаи играе на армията, ати и още 35 души сте припознаи делиорманския проект, създаден да мъти водата с криминално-мрачните си създатели, откровено смешните си представители и жалката пасмина изгонени от Армията лидери на т.н. му фенове. Ако животното и кюстендилеца са платени, какво да кажем за дучето и цимбикО, които получаваха по 20 бона на месец за хорегорафия. Платените прости тутки. Е събраха се. Ако това е ЦСКА, бога ми по-добре да гледам ръгбито на Валяците от Перник. По-вълнуващо е. И няма нищо честно. Напротив. Вони повече от доносниците от обора на Герена.
Kambura
на 21.08.2018 в 13:46:05 #11Avatarx, от кой отбор си?
Avatarx
на 21.08.2018 в 13:34:07 #10леле, колко много защитници на оранжевото клубче! Картинки на феновете ли си пускаме? DuzpaVtu4, ако това е ЦСКА, което показваш, нищо чудно, че не могат да играят! Група наркомани и алкохолизирани момчета начело с Животното (лидер, а!!!) и платени от мутрите на оня от Микре... И милиони да сте, все тая, пак няма да сте ЦСКА.
ШТъркел
на 21.08.2018 в 13:22:35 #9Иван Тепавичаров, Изписвайте коректно името на този отбор, а именно Футболен клуб Централен спортен клуб на армията 1948
finiest_london_cow
на 21.08.2018 в 12:28:45 #8# 8 Нали се сещаш как ви натикаха в Б група? Реално нямахте 2 години - така че ми говори за правила
svtlav
на 21.08.2018 в 12:16:08 #7# 6 Защо да съм предател? Не съм припознал друг отбор за ЦСКА, а и не бих го направил дори и Реал Мадрид да се казва! Най-нормалното нещо е когато даден отбор фалира, да тръгне от най-ниското ниво във футбола.
mitaka7
на 21.08.2018 в 12:04:49 #6Незнам кой ЦСКА-р би рискувал с тези, освен ради, галин или някоя друга зелена легенда.
elaizgrey
на 21.08.2018 в 11:54:21 #5Svtlav, освен че си долен предател си и неграмотен долен предател. По-добре не се излагай пишейки по форумите.
svtlav
на 21.08.2018 в 11:49:06 #4Много голям интерес от фенове на ГМО урода към ЦСКА!?!? Я слушайте султана от Ловеч какво ще ви каже и го правете, защото да разсъждавате, явно не ви се отдава. Да няма директива догодина да припознавате Царско село?
fenfutbol
на 21.08.2018 в 11:09:12 #3Нямат треньор, нямат публика, нямат стадион .... Това са те - Лудогорче 1945 + 3!
stormtroopers
на 21.08.2018 в 10:49:31 #2Всичко е за пари,името ЦСКА без феновете си е нищо.За Агата не е проблем да назначи чичо Гошо за треньор на 1948.Виж,ако е чичкото поеме Лудогорец,а Аутори 1948,това вече ще му го призная за абсолютен успех на Агата.тогава може да видим и силна група бразилци в отбора на 1948.Все пак не знам до къде му се простират правата в кадровата политика на клуба,ама не е проблем да седнат с Черепа и да решат кой да е треньор на отбора.
stormtroopers
на 21.08.2018 в 10:24:59 #1Чичо Гошо поема 1948,ако агата реши може Аутори да води 1948,а чичо Гошо обратно при резаците.