Невероятна корида се разигра по време на мача от Западната "Б" група между Чавдар (Бяла Слатина) и Рилски спортист. Гостите спечелиха с 2:0, но по време на срещата съдитяа показа шест червени картона, а играчите се биха около десетина минути.

Още в 14-ата минута вратарят на Рилецо Яначков бе изгонен с директен червен картон за нарушение в наказателното поле.

Мирослав Казачки обаче изпусна дузпата. В 45-ата минута Димчо Маринов обаче реализира 11-метров наказателен удар за 1:0 в полза на гостите.

През второто полувреме играта бе като на селски мач, след като футболисти на двата отбора се млатиха здраво и още цели петима играчи бяха изгонени.

Всичко стана в края на двубоя, когато гостите вкараха втори гол, а след него помощник-треньорът на домакините удари Димчо Маринов от Рилски спортист. След това настана и мелето на терена.

Въпреки махленските изпълнения Рилски спортист изкопчи така важната победа, която доближи отбора на точка от второто място.