Локомотив (София) записа ценна победа в мач от 23-ия кръг на Втора лига. "Железничарите" се наложиха с 4:1 у дома.

По този начин, тимът на Иван Колев се доближи на точка зад лидера Пирин (Благоевград). Добруджа пък е на 10-ото място с 24 място.

Първото попадение падна в 9-ата минута. Стефан Митев центрира от фаул в наказателното поле, където Божидар Митрев не се намеси добре и Мирослав Пушкаров с глава реализира за 0:1.

Пирин пуска жалба от съдийството в мача срещу Спортист (Своге)

"Орлетата" са разочаровани от действията на Владимир Велев

В 18-ата минута Мики Орачев опита центриране, което обаче влетя във вратата на гостите за 1:1.

Девет минути по-късно Александър Александров центрира от ъглов удар на далечната греда, където Матеус Дуарте надскочи Димитър Алексиев и реализира с глава за 2:1.

В 33-ата минута, Светослав Диков направи 3:1.

Крайният резултат бе оформен в края на мача. Тогава Светослав Диков бе блокиран, след което Томислав Павлов при добавката реализира в долния десен ъгъл, което бе и последното действие на терена.