Отборите на Литекс и Добруджа завършиха при резултат 0:0 в сблъсък от 26-ия кръг на Втора професионална лига.

В 10-ата минута гостите направиха добра контраатака. Ерик Почански напредна с топката, след което намери Димитър Алексиев, който шутира, но опитът му не успя да затрудни Илия Шаламанов.

В 25-ата минута Иван Митрев отправи прекрасен удар от далечна дистанция, но стражът на "жълтите" изби кълбото в корнер.

Дубълът на Лудогорец направи още по-интересна битката за баражното трето място във Втора лига

"Орлите" спечелиха с 3:1 гостуването си на Хебър

Пет минути преди края на първата част капитанът на Литекс - Пламен Николов, засече добро центриране и моментално отправи удар с глава към вратата на Димитър Илиев, но вратарят улови.

В 74-ата минута Ерик Почански центрира в наказателното поле, където бе Димитър Алексиев. Централният нападател на Добруджа отправи хубав удар с глава, който обаче премина на сантиметри от целта. Секунди по-късно и резервата Божидар Чуканов отправи шут към вратата на Литекс, но право в ръцете на Илия Шаламанов.

Пирин победи Локомотив (София) с 5:1 във Втора лига

Пирин разби Локомотив (София) и демонстрира кой е най-добрият тим във Втора лига

"Орлетата" подчиниха директния си съперник за първото място с 5:1

До края на срещата не се случи нищо интересно и логично двата отбора поделиха точките в Ловеч.