костадин хазуровКостадин Хазуров (вляво) се завърна с попадение в родния Пирин (Бл). Преминалия в Благоевград от Литекс нападател вкара за крайното 2:0 при победата срещу Белите орли.

И двата гола в срещата паднаха след статични положения. Първо Атанас Николов бе точен с глава в 5-ата минута след корнер, изпълнен от Костадин Марков.

Второто попопадение падна в 50-ата минута, когато реферът Венцислав Кознички отсъди двоен удар в наказателното поле за върната топка от бранител на Белите орли на вратаря на плевенчани.

След разиграването Костадин Хазуров с бомбен шут по тревата прониза стената от играчи на гостите и заби неспасяемо топката от десетина метра в мрежата за 2:0. Така нападателят ознаменува с гол повторния си дебют пред благоевградска публика.

ЗАПАДНА "Б" ГРУПА - 14 КРЪГ

Хебър – Велбъжд 2:1
1:0 Гигов (5), 1:1 Велков (63), 2:1 Иванов (84)

Пирин (ГД) – Етър 1924 3:0

Чавдар (БСл) – Видима 2:2

Пирин (Бл) – Белите орли 2:0
1:0 Николов (5), 2:0 К. Хазуров (51)

Спартак (Пл) – Монтана 3:2
0:1 Андреев (8), 1:1 Йорданов (30), 2:1 Раденцов (33-д), 3:1 Йорданов (35), 3:2 Георгиев (90)

Локомотив (Мз) – Миньор (БД) 2:3

Миньор (Пк) – Вихър 0:0