Старши-треньорът на Янтра (Габрово) Костадин Ангелов остана доволен от показаното от неговите възпитаници през второто полувреме при домакинското равенство 1:1 срещу Локомотив (София). Ето какво сподели той веднага след края на интересния мач:

Локомотив (София) не успя да победи последния

И двата отбора можеха да спечелят

"Имахме шансове и да победим, разбира се, имаха и те. Отборът напредва и не се притеснявам за неговото бъдеще. Виждам как играчите се развиват във всяко едно отношение. Имах тежък момент и им благодаря, затова което направиха за мен. Това, което тренирахме през първото полувреме не го направиха. През второто опитаха и на моменти успяха.

Мисля, че в следващия мач те ще бъдат по-смели и съм сигурен, че ще бъдат по-добри. Не мисля, че заслужавахме да победим, защото и те имаха ситуации - беше двуостър мач.

Аз никога не съжалявам за нещата, които се случват. Аз гледам напред и гледам да съм в реалността.

Обстановката е чудесна, организацията е чудесна, ръководството са страхотни хора. Всичко предразполага за развитието на ФК Янтра и съм оптимист, че постигне това, което иска, но стъпките ще бъдат малки.

Аз не искам да натоварвам някого с цели. Най-важното е да си свършиш добре работата и тогава резултатите идват.

С десет човека няма как да се проведе нормална тактическа обстановка. Не трябва да изпадаме в паника, а да приемем това нещо и да се научим да живеем с него", каза обнадежденият Костадин Ангелов.