Хебър (Пазарджик) победи Кариана (Ерден) в мач от 11-ия кръг на Втора лига. На стадиона в Брацигово играчите на Николай Митов се наложиха с 2:1.

Раджеб Халил даде аванс на гостите три минути преди почивката, но Янко Ангелов изравни 60 секунди след това.

Кариана (Ерден) победи Царско село с 3:0 и продължава напред за Купата на България

Първата изненада е факт - тим от Втора лига разгроми и изхвърли Царско село от турнира за Купата на България!

Кариана (Ерден) е на осминафинал след изразителен успех с 3:0

Резервата Цветелин Тонев донесе петата победа на "зелените" през тази кампания с гол в 65-ата минута.

Успехът беше постигнат заслужено от пазарджаклии, които вече имат 17 точки в първенството, като изпревариха на шестата позиция, именно днешния си противник, който остана с 15 точки.