Кариана и Спартак (Плевен) завършиха наравно 3:3 в контрола среща, играна на изкуствения терен в село Ерден.

Гостите откриха още в 3-ата минута след гол от дузпа на Цветан Петров. Пет минути по-късно Красимир Илиев засече центриране на Ивелин Илиев и изравни.

В 23-ата минута Николай Дичев направи 2:1 след нова асистенция на Илиев. До края на първата част плевенчани отново поведоха. Точни бяха Петров и Ленков.

Кариана подложи гостите на сериозен натиск през второто полувреме, но стигна само до изравнителен гол. В 57-ата минута удар на Леонел Матадос рикошира във Върбанов и влезе във вратата за 3:3.

Кариана: Станев, Дичев, Д.Иванов, Предев, Цолов, Кр.Илиев, Мичев, Цв.Тодоров, Ив.Илиев, Игнатов, Бастунов (Начев, Г.Илиев, Николов, Матадос, Хр.Илиев, Матадос, Цв.Иванов, Ян.Иванов).