Четвърта поредна победа постигна тимът на Спортист (Своге) при домакинството на Созопол - 1:0.

Футболистите на Ивайло Василев имаха изключително териториално предимство и контрол върху топката през всичките 90 минути.

През първата част добри положения се откриха пред Деян Христов и Томи Костадинов и само липсата на късмет не доведе до гол.

Второто полувреме бе още по-силно за домакините. Кирил Янакиев и Богомил Богомилов имаха добри положения за гол. Деян Христов уцели гредата, след перфектно изпълнен пряк свободен удар. Малко по-късно шут на Томи Костадинов също срещна напречната греда.

Стигна се до 75-ата минута, когато Йордан Апостолов все пак реализира. След изпълнение на ъглов удар топката бе избита извън наказателното поле и попадна в Апостолов, който със силен шут я изпрати във вратата на гостите.