Старши-треньорът на Атлетико (Мадрид) - Диего Симеоне направи любопитно изказване след загубата от Барселона с 2:4. Той не смята, че отборът му е бил надигран от противника, а като основна причина за поражението изтъкна по-голямата ефективност на съперника.

"Срещу нас имаше много силен отбор. Трябва да сме много по-агресивни и концентрирани в такива мачове. През първото полувреме освен гола имахме още три чисти положения - две на Жоао Феликс и едно на Савич. Барса създаде четири ситуации до почивката и реализира три от тях. Това беше разликата.

Дали имах усещането, че Барса доминира? Не. При 1:4 реагирахме, както го направихме и срещу Валенсия. През второто полувреме вярвах, че можем да вкараме още голове. От мен се иска да направя така, че тимът да играе повече време по същия начин", добави Чоло.

Шави: Тази победа може да бъде повратна точка за развитието на отбора