В Атлетико (Мадрид) са бесни след загубата с 1:3 от градския съперник Реал в дербито от 23-ия кръг на Ла Лига.
"Дюшекчиите" имат сериозни претенции към съдията Естрада Фернандес и пуснаха три снимки от спорни ситуации в профила си в "Twitter". С тях Атлетико искат да покажат, че са ощетени от рефера.
На първия фотос се вижда как Хосе Хименес фаулира Винисиус извън наказателното поле, но след консултация с ВАР Фернандес посочи бялата точка.
Източник: Twitter
С втората снимка "дюшекчиите" твърдят, че не е имало засада при гола на Алваро Мората в началото на второто полувреме.
Източник: Twitter
При третата са на мнение, че Каземиро фаулира нападателя в наказателното поле.
Източник: Twitter
