Според мениджъра на Арсенал - Арсен Венгер взетото решение за оставането на Месут Йозил в клуба е било най-евтиното възможно, на пренаситения трансферен пазар тази зима.

"Йозил беше най-евтиното решение. Ако си беше тръгнал през лятото, щяхме да трябва да взимаме нов футболист, чиято заплата нямаше да бъде много по-изгодна.

Но тогава трябваше да плащаме и трансферна сума. Той трябва да поеме отговорността на терена, да бъде ръководител на отбора.

Всичките ни футболисти не печелят малко. Това мога да кажа", заяви специалистът.

Арсен Венгер: Огромната финансова мощ на някои клубове убива конкуренцията в първенствата

Венгер: Огромната финансова мощ на някои клубове убива конкуренцията в първенствата

"Изненадите в европейския футбол почти изчезнаха"