Иван Коконов от Арда даде мнението си след загубата на своя тим от ЦСКА в мач от 15-ия кръг на efbet Лига. Отборът от Кърджали допусна обрат от 1:0 до 1:2, но според Коконов "сините" са играли по-добре.

"Мисля, че показахме добра игра през първото полувреме, това беше и целта ни. Като за първи мач под ръководството на новия наставник, изпълнихме указанията на треньора. За второто полувреме - вкараха ни от статично, за втория гол и аз имам вина. Не мисля, че ни надиграха, даже напротив, мисля, че ние стояхме по-достойно днес на терена.

Имаше ситуации и за 0:3, но това е футболът. Едно положение влиза, две не влизат. Футболът е на шансове и ако имаш късмет, вкарваш.

Въпреки че има доста млади в отбора, добре се ориентирахме към неговите изисквания. Днес през първото полувреме показахме, че ще продължаваме напред. Това е нашият стил - да излизаме всеки мач за победа", заяви Коконов.

Славко Матич: Момчетата изиграха добър мач, но ЦСКА е голям отбор

"Винаги трябва да имаме план "А" и план "Б""