Макаров,
аз ти разсейки също съм ги правил няколко пъти,ама май само се лъжем така братле!!! два пъти съм го правил това нещо с различни и с онези моми нищо не става,защото май са като заместител,ама не става,а само се замозалагваш!!
Xa-x@v
05.10.2006
02:58
======
Не прави грешката да се събираш с моми4е, с което сте се делили поне 1 път и се е стигнало до изневяра. Аз тая грешка я повтарях на 2-3 пъти с едно моми4е, на което много държах ( става въпрос за съседката) и след всяко ново събиране от една страна ти е добре ( но за малко ), а през другото време си под напрежение и ти тежи на съвестта защо се е стигнало до там. Една ваза с4упиш ли я неколко пъти, после колкото и дя я лепиш никога няма да е като нова.В момента тая овца твърди, 4е е скъсала с нейния и ми прави некакви намеци, ама тая грешка пове4е няма да я повторя. Затова се и разсейвам с варненката, за да не ги мисля толко нещата
А пък да си призная не ми е и на сърцето. Просто я използвам като лек на раните ми след раздялата с бившата. Ку4ката си има ве4е друг, а най ковтито е 4е сме по4ти съседи и трябва да я гледам как минава всеки ден под прозореца ми.
MAKAROV
05.10.2006
02:56
абе и аз съм се запознавал с родителите на разни тъпи парчета,ама после не съм се връзвал за нещо като почнат да ми се правят и айде пътя!!една искаше да почваме на ново,но и казах един път сложил ли край не е същото!!!майка и мънкала за мен,ама кат ми се правише телефона не и работил не знам си какво ала бала
Иска да ми дойде на гости за Нова Година, а ако не полу4ила отпуска - държала аз да отида във Варна и да ме запознае с родителите си. Тя е на 25 ( и по логиката на жените : ве4е си им е време ). Не са като нас до 30-се си гледаме живота и след това по4ваме да ги мислим нещата.
Има хубаво тяло, добродушна е, ама е малко необразована горката. Като пише мейл не знае в една дума кога е "О" или "У", "В" или "Ф". Това прави се пак впе4атление. А и лицето може да се подложи малко на една шлайфпаста и след това да се пастира. Ина4е за http://ibox.bg/forum/img/sport-smiley-010.gif става, ама гледа на мен като на бъдещ съпруг
Xa-x@v
05.10.2006
02:42
са женя,ама нема пари,а и жени няма
==========================
Жени има, само 4овек трябва да си отваря о4ите. Колкото до парите - по важното е да има любов и хармония. Пък другото идва с времето
MAKAROV
на 05.10.2006 в 00:14:29 #81Xa-x@v
на 05.10.2006 в 00:10:32 #80MAKAROV
на 05.10.2006 в 00:08:25 #79Това ти казвам. може да е малко грубо, но тая наистина я ползвам за разсейване. Дано Господ ми прости

Xa-x@v
на 05.10.2006 в 00:07:28 #78ок пиши като си тука
MAKAROV
на 05.10.2006 в 00:07:00 #77идвам след 5 мин
Xa-x@v
на 05.10.2006 в 00:06:54 #76Макаров, аз ти разсейки също съм ги правил няколко пъти,ама май само се лъжем така братле!!!
два пъти съм го правил това нещо с различни и с онези моми нищо не става,защото май са като заместител,ама не става,а само се замозалагваш!! 
MAKAROV
на 05.10.2006 в 00:06:27 #75И за капак ме изгониха и от работа
MAKAROV
на 05.10.2006 в 00:04:41 #74Xa-x@v 05.10.2006 02:58 ====== Не прави грешката да се събираш с моми4е, с което сте се делили поне 1 път и се е стигнало до изневяра. Аз тая грешка я повтарях на 2-3 пъти с едно моми4е, на което много държах ( става въпрос за съседката) и след всяко ново събиране от една страна ти е добре ( но за малко ), а през другото време си под напрежение и ти тежи на съвестта защо се е стигнало до там. Една ваза с4упиш ли я неколко пъти, после колкото и дя я лепиш никога няма да е като нова.В момента тая овца твърди, 4е е скъсала с нейния и ми прави некакви намеци, ама тая грешка пове4е няма да я повторя. Затова се и разсейвам с варненката, за да не ги мисля толко нещата
Xa-x@v
на 05.10.2006 в 00:01:30 #73абе може някой път да и покажеш някой друг урок онзи може да не е играч да не може да си върши работата!!!
MAKAROV
на 04.10.2006 в 23:59:48 #72А пък да си призная не ми е и на сърцето. Просто я използвам като лек на раните ми след раздялата с бившата. Ку4ката си има ве4е друг, а най ковтито е 4е сме по4ти съседи и трябва да я гледам как минава всеки ден под прозореца ми.
Xa-x@v
на 04.10.2006 в 23:58:56 #71MAKAROV 05.10.2006 02:56 абе и аз съм се запознавал с родителите на разни тъпи парчета,ама после не съм се връзвал за нещо
като почнат да ми се правят и айде
пътя!!една искаше да почваме на ново,но и казах един път сложил ли край не е същото!!!майка и мънкала за мен,ама кат ми се правише телефона не и работил не знам си какво ала бала 
MAKAROV
на 04.10.2006 в 23:56:45 #70Иска да ми дойде на гости за Нова Година, а ако не полу4ила отпуска - държала аз да отида във Варна и да ме запознае с родителите си. Тя е на 25 ( и по логиката на жените : ве4е си им е време ). Не са като нас до 30-се си гледаме живота и след това по4ваме да ги мислим нещата.
Xa-x@v
на 04.10.2006 в 23:53:22 #69MAKAROV 05.10.2006 02:51, абе гледа и ти сега да не си въобразяваш нещо?
ние мъжете някой път имаме доста развита фантазия!!
нещо намеквала ли ти е?
MAKAROV
на 04.10.2006 в 23:51:49 #68Има хубаво тяло, добродушна е, ама е малко необразована горката. Като пише мейл не знае в една дума кога е "О" или "У", "В" или "Ф". Това прави се пак впе4атление. А и лицето може да се подложи малко на една шлайфпаста и след това да се пастира. Ина4е за http://ibox.bg/forum/img/sport-smiley-010.gif става, ама гледа на мен като на бъдещ съпруг

Xa-x@v
на 04.10.2006 в 23:48:53 #67aз съм същия хем искам хем не искам,абе мани м аз май не знам кво искам
хем свободен хем не ама не става тъй 
Xa-x@v
на 04.10.2006 в 23:47:26 #66хващай тази от Варна,тя ще ти е късмета
MAKAROV
на 04.10.2006 в 23:47:25 #65Мамка му стара, като съм с жена ми липсва свободата. Като съм сам ми липсва жена ( пове4ето приятели си имат сериозни гугутки ). Ни така, ни така
MAKAROV
на 04.10.2006 в 23:45:06 #64Xa-x@v 05.10.2006 02:42 са женя,ама нема пари,а и жени няма ========================== Жени има, само 4овек трябва да си отваря о4ите. Колкото до парите - по важното е да има любов и хармония. Пък другото идва с времето
Xa-x@v
на 04.10.2006 в 23:44:39 #63aбе кво евро бе човек,аз играя за кеф не за друго като нямаш нюх не става
а булките ми се правят нещо 
MAKAROV
на 04.10.2006 в 23:42:46 #62Мина ти живота с тоя Еврофутбол и Конски надбягвания