Аз като дойдох тук нямах нищо, не познавах никой, незнаех език ...
Сега съм студент, имам някаква работа, живея си сам, но съм добре. Стаята съм я обзавел с кожени столове, лаптоп, принтер, телевизор и т.н. ... И вси4ко сам съм постигнал. Една стотинка не съм взел от никой. Между другото спестих пари и преди 3 месеца си взех Опел Астра 2.0 16V, модел 99-та. Ходих са на по4ивка по бг, насам натам и накрая я продадох. Просто 4овек трябва понякога да рискува в живота...
В твоя град как е думата всеки познава другия или всеки е роднина на другия? Прав ли съм?
Така стабилна жена и подходяшта компания по - трудно ще си намериш. Мисля, 4е трябва нещо да промениш в живота си. Малко да ризкуваш ако мога така да се изразя. Само на сигурно не е сигурно!
Хахав, струва ми се, 4е ти трябва малко да промениш обстановката. То4ен 4овек си, имаш потенциал да се развиеш. Мислил ли си за вариант да смениш града?
абе жени,ще знаеш ли кво ще им дойде на акъла като на едно лапе в махалата майка му уж се занимава с масажи,ама как за 1 час се изкарват 50 долара не знам!! то е било баси и масажа и чудото тва!!
Xa-x@v
на 05.10.2006 в 02:22:30 #141ай може по някое време да се събудя и да надникна с едното око
пак 
MAKAROV
на 05.10.2006 в 02:21:26 #140Ако ти се спи лягай, на мен ми тръгна глътката и си отворих още 1 бира!
Xa-x@v
на 05.10.2006 в 02:20:33 #139да лягаме вече викам,а?
аз тука ще взема да се опъна,че вече ми се спи,а с теб си лафим утре вечер,ако си тука пак!!!
какво ще кажеш?
MAKAROV
на 05.10.2006 в 02:18:58 #138http://www.youtube.com/watch?v=MPvvYzvFt98&mode=related&search=
Xa-x@v
на 05.10.2006 в 02:07:30 #137как ще има да ни одумват да знаеш с теб
под статия за вечното дерби двама левскари си говорят за жени,ама работа 
Xa-x@v
на 05.10.2006 в 02:05:49 #136жив и здрав да си успехи да имаш по-големи,а с пустите жени все ще ни излезе късмета някой ден!!!
MAKAROV
на 05.10.2006 в 02:05:35 #135Излизам да пуша
MAKAROV
на 05.10.2006 в 02:03:21 #134Аз като дойдох тук нямах нищо, не познавах никой, незнаех език ... Сега съм студент, имам някаква работа, живея си сам, но съм добре. Стаята съм я обзавел с кожени столове, лаптоп, принтер, телевизор и т.н. ... И вси4ко сам съм постигнал. Една стотинка не съм взел от никой. Между другото спестих пари и преди 3 месеца си взех Опел Астра 2.0 16V, модел 99-та. Ходих са на по4ивка по бг, насам натам и накрая я продадох. Просто 4овек трябва понякога да рискува в живота...
Xa-x@v
на 05.10.2006 в 02:00:58 #133Макаров, сигурно е ако направим с теб една заложна къща поне печалбата е сигурно!!
този бизнес е златен,ама де ти такъв късмет!!! 
Xa-x@v
на 05.10.2006 в 01:59:35 #132пък и тия нашите повечето градове в БГ ги знаеш как са!!
MAKAROV
на 05.10.2006 в 01:58:39 #131В твоя град как е думата всеки познава другия или всеки е роднина на другия? Прав ли съм? Така стабилна жена и подходяшта компания по - трудно ще си намериш. Мисля, 4е трябва нещо да промениш в живота си. Малко да ризкуваш ако мога така да се изразя. Само на сигурно не е сигурно!
Xa-x@v
на 05.10.2006 в 01:58:36 #130много неща мисля,ама да видим,че ще се променя нещо няма начин просто е въпроса кога точно,че все нещо ми излиза като прът в колелото и ме омотава!!!
Xa-x@v
на 05.10.2006 в 01:55:35 #129аз моята ще я направя масажистка,че от тази работа бая пари се изкарват мамка му!!!
MAKAROV
на 05.10.2006 в 01:55:15 #128Хахав, струва ми се, 4е ти трябва малко да промениш обстановката. То4ен 4овек си, имаш потенциал да се развиеш. Мислил ли си за вариант да смениш града?
Xa-x@v
на 05.10.2006 в 01:53:22 #127Xa-x@v
на 05.10.2006 в 01:53:09 #126Макаров, малкият не знам,ама големи и син ходи като настъпана жаба
срам ли го е кво му е не знам 
MAKAROV
на 05.10.2006 в 01:52:45 #125MAKAROV
на 05.10.2006 в 01:52:25 #124MAKAROV
на 05.10.2006 в 01:51:43 #123Xa-x@v 05.10.2006 04:49

Xa-x@v
на 05.10.2006 в 01:49:55 #122абе жени,ще знаеш ли кво ще им дойде на акъла
като на едно лапе в махалата майка му уж се занимава с масажи,ама как за 1 час се изкарват 50 долара не знам!!
то е било баси и масажа и чудото тва!! 