ЦСКА постигна 24- ия си пореден успех(един служебен) от началото на сезона в Югозападната "В" група. "Червените" вече имат на сметката си 103 гола, след като победиха София 2010 с 5:1.

В 26- ата минута Борис Галчев откри резултата след страхотно изпълнение на пряк свободен удар. В следващата атака Преслав Йорданов шутира към вратата, топката се отби в Миро Иванов и влезе в мрежата за 2:0.

Отново Преслав вкара в 38- ата минута, с което оформи "червената" класика. Три минути преди края на първата част се разписа и Момчил Цветанов.

През второто полувреме София 2010 можеше да намали, но най-добрият в състава на символичните домакини Радой Божилов пропусна две добри възможности.

В 79- ата минута Галчев вкара нов гол за ЦСКА, след като отново се разписа от фаул.

Пет минути преди последния съдийски сигнал Божилов отбеляза почетен гол за състава на Тодор Янчев, с което оформи крайния резултат.