Отборът на ЦСКА 1948 записа нова разгромна победа в първенството. "Червените" размазаха Железница с 9:0 и си гарантираха шампионската титла при аматьорите. Четири кръга преди края на сезона, футболистите на Валентин Илиев са еднолични лидери в класирането и със сигурност отиват на баражите за влизане в Трета лига.

ЦСКА 1948 с удивителна голова разлика 94:8 и без нито една загуба!

С цели 17 голмайстори могат да се похвалят "червените"

Тимът на Железница започна двубоя с лек натиск, но надеждите им бяха попарени още в 15-ата минута, когато Марио Димитров откри резултата за ЦСКА 1948. До края на първата част, "червените" имаха повече шансове и логично на почивката се оттеглиха при резултат 3:0. Двата гола бяха дело на Спас Спасов в 32-ата минута и на Йоан Маринов, който бе точен в 41-ата минута.

Снимка 291113

Източник: topsport.bg

Второ полувреме не се различаваше особено от първата част. Не бяха изминали и 5 минути след първия съдийски сигнал и отново Марио Димитров се разписа за 4:0. Пет минути по-късно, Кристиян Петров отбеляза за 5:0. В 60-ата минута Йоан Маринов отбеляза гол №100 за състава на ЦСКА 1948 във всички турнири. Интересното при това попадение бе, че именно Маринов е първият официален голмайстор на "червените".

Снимка 291108

До края на мача се разписаха и Илия Джамов в 85-ата минута, Георги Божилов минута по-късно и Кристиян Петров, който оформи крайното 9:0.

В сряда ЦСКА 1948 гостува на втория в класирането в "А" Окръжна група - Витоша (Бистрица).

ЦСКА 1948 си осигури първа шампионска титла! "Червените" все по-близо до Трета лига

Тимът на Валенти Илиев победи Гранит (Владая) с 4:1 в дербито на кръга