Нефтохимик (Бургас) спечели с 2:0 срещу отбора на Русокастро и с тази контрола приключи лагера си в Поморие. Старши треньорът на шейховете от Бургас Димитър Стойчев пусна в игра всичките си 26 футболисти, които доведе на лагера.

Аматьорите от Русокастро, които са 1-и в бургаската областна група, предимно се отбраняваха и затрудниха максимално Нефтохимик. Антон Спасов откри резултата в 55-ата минута, а Стамен Ангелов вкара за 2:0 в 66-ата минута.

Крилото на Нефтохимик Светослав Козаров разтегна мускул на подбедрицата, а в понеделник ще му бъде направен преглед, за да се установи колко време ще отсъства от терена. Следващата контрола на бургазлии е в събота във Варна срещу местния Спартак.