КРАЙ НА МАЧА! ПИРИН ПОБЕДИ ВИТОША С 3:1.

Пирин победи Витоша (Бистрица) с 3:1 като гост

Пирин поряза амбициите на Витоша за първа победа след пълен обрат (ВИДЕО)

Поредна доза спорни съдийски решения и в този мач

Марио Топузов ще доиграе мача на мястото на Траянов

Преслав Йорданов отстъпва мястото си на Петър Христов

83′

Антон Костадинов влиза на мястото на Манол Чапов

83′

ГОООЛ! 3:1 за Пирин, след попадение на Рениа. След центриране от фаул, Ники Георгиев не реагира по най-добрия начин и топката попадна в краката на Анти, който с лекота се разписа за 3:1.

80′

Тодор Гочев получава жълт картон

80′

Григор Долапчиев е заменен от Даниел Кутев

76′

Ангел Стоянов влиза на мястото на Садула

76′

Долапчиев отново отправи удар, който не срещна целта.

70′

ГООООЛ! Флорен отново се разписва! Чудесно взаимодействие между Хендерсън и Боджадж доведе до второ попадение във вратата на "тигрите". 2:1 за Пирин.

68′

Жълт картон за Любомир Цолев

64′

Жълт картон за Рениа

61′

Старокин разочарова с изпълението си от близка дистанция. Топката премина встрани.

60′

Григор Долапчиев не успя да се разпише от бялата точка!

58′

Жълт картон за Тодор Траянов

58′

Преслав Йорданов игра с ръка в собственото си наказателно поле, заради което Георги Кабаков отсъди дузпа в полза на Витоша. След повторенията обаче, останаха съмнения дали такава имаше, тъй като топката се удря в главата на нападателя, не в ръката му.

56′

Претенции за дузпа от страна на Витоша. Григор Долапчиев падна в наказателното поле след единоборство с Костадин Ничев, но Георги Кабаков не отсъди 11-метров удар. След повторенията стана ясно, че отсъждането на главния съдия е правилно.

52′

Жълт картон за Костадин Ничев

50′

Шут на Долапчиев от далечна дистанция, но след него топката попадна право в ръцете на вратаря на Пирин.

45′

Начало и на второто полувреме!

45+2′

Край на първата част! Двата отбора се оттеглят на почивка при равен резултат - 1:1.

45+1′

ГОООООЛ! Флорен изравнява резултата на стадион в Бистрица! Конър Хендерсън центрира от корнер към наказателното поле на Витоша, а Боджадж засече с глава и изпрати топката в мрежата за 1:1.

35′

Димитър Митев също е санкциониран

34′

Жълт картон за Лъчезар Котев

26′

ГООООЛ! Стефан Христов открива резултата за Витоша! Нападателят бе чудесно изведен от своя съотборник Григор Долапчиев и не сгреши при завършващия удар за 1:0.

22′

Радослав Кирилов отново пробва шанса си срещу вратаря на Витоша, но и този път изпълнението му бе разочароващо и не затрудни Георгиев.

19′

Конър Хендерсън пробва директен обстрел към вратата на Витоша след изпълнение на свободен удар, но топката рикошира в стената и опасността бързо премина.

17′

Преслав Йорданов опита да преодолее вратаря на Витоша с удар с глава, но страничният съдия вдигна своя флаг за засада.

10′

Опит на Орлин Старокин с глава, но ударът му бе твърде слаб и не успя да затрудни Георги Георгиев.

7′

Много опасен удар на Радослав Кирилов, но за щастие на Витоша, топката премина покрай вратата.

1′