Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+3′

КРАЙ НА МАЧА! СЛАВИЯ ПОБЕДИ ВИТОША С 2:1.

Славия победи Витоша (Бистрица) с 2:1 като гост

Славия също си осигури място в плейофите за Европа, но съдийството измести фокуса

Витоша изравни негативен рекорд

90′

Георги Петков опита да спечели няколко минути спокойствие на Славия, след като претендираше, че е бил ударен от Амзин, което бе доста далеч от истината.

87′

Жълт картон за Радко Мутафчийски

83′

ГОООЛ! Орлин Старокин намалява разликата, след чудесен пас от Лъчезар Котев.

78′

Жълт картон за Ангел Стоянов

77′

Чунчуков е заменен от Йомов

74′

Жълт картон за Стефан Велков

71′

Жълт картон за Цветелин Чунчуков

70′

Стефан Велев няма да доиграе този мач, тъй като е заменен от Славчо Шоколаров

68′

Стефан Христов излиза, а на негово място се появява Георги Амзин

60′

Петко Цанков отстъпва мястото си на Ангел Стоянов

59′

Доста сериозен удар получи Костадин Велков, след като Тодор Гочев буквално връхлетя в краката му. За щастие, всичко е наред с футболиста на Славия и той се изправя на крака, готов да продължи участието си в мача.

58′

Голмайсторът Галин Иванов е заменен от Момчил Цветанов

57′

Жълт картон за Петко Цанков

54′

ГООЛ! Галин Иванов удвоява резултата, след като се възползва от собствената си грешка при първоначалния удар, след който топката рикошира в защитник на Витоша и се върна обратно при него. При втория си шут футболистът на Славия не сгреши и изпрати кълбото в мрежата за 2:0.

50′

Жълт картон за Костадин Велков

46′

На почивката Ивайло Лазаров е заменен от Йордан Върбанов

45′

Начало и на второто полувреме!

45+1′

Край на първата част! Славия се оттегля на почивка със спорен гол аванс пред Витоша.

36′

Дани Пеев опита да изненада опитния Георги Петков, но той уверено улови топката.

32′

През последните 15 минути, нищо опасно не се случва пред една от двете врати.

16′

Петко Цанков отправи доста коварен удар от близък ъгъл към вратата на Славия, но Георги Петков демонстрира хладнокръвие, хвърли се и отрази изстрела му по най-добрия начин.

15′

Галин Иванов пробва да изненада вратаря, но ударът му не сполучи и топката попадна право в ръцете на стража.

12′

ГОООЛ! Ивайло Димитров получи много хубав пас в близост до вратата и с елегнатен удар изпрати топката в мрежата за 1:0. След повторенията обаче, останаха съмнения за засада при попадението на Косъма.

3′

Претенции от страна на Витоша за дузпа в тяхна полза, заради игра с ръка на Стефан Велков, но главният съдия остави играта да продължи. След повторенията се видя, че действително той използва ръката си, но действието му не бе умишлено. Въпреки това, реферът имаше всички основания да посочи бялата точка.

1′