ЦСКА не успя да победи Марек. „Червените" и дупничани направиха 0:0 на „Бончук" в един от най-завързаните мачове от 17-ия кръг на „А" група. По този начин разликата между ЦСКА и Лудогорец може да се стопи още днес на три точки, при единственото условие, че шампионите победят Локо (Сф).
Срещата бе доста оспорвана, но лишена от всякакви футболни качества. Теренът в Дупница бе доста тежък, а външният му вид будеше доста учудвания, предвид геометричните фигури, които го „красяха". Възпитаниците на Стойчо Младенов играха слабо, като проспаха цяло първо полувреме.
През втората част „червените" вдигнаха оборотите, но не успяха да стигнат до заветното попадение. Иделана възможност за това имаха в 75-ата минута, когато получиха право да изпълнят дузпа, но Фелипе я пропусна.
От своя страна домакините играха доста нахъсано, а допълнителен стимул им даде и обещанието на Кирил Домусчиев за премии при успех или равенство срещу ЦСКА.
Срещата започна в спокойно темпо. Интересните моменти липсваха напълно, а „червените" не успяха да създадат нито едно голово положение.
През втората част ситуацията на терена не се промени особено. В 55-ата минута гостите стигнаха до първата си опасност в мача. Венци Василев подаде много добре към Буш, който обаче отблизо удари греда.
В 73-ата минута Фелипе центрира, а Мартин Иванов изби топката в наказателното поле, според съдията с ръка, заради което и ЦСКА получи право да изпълнява дузпа. Зад бялата точка застана самият Фелипе, който обаче изпълни твърде разочароващо и пропусна възможността да изведе тима си напред.
До края на мача играта се разпокъса от нарушения, а напрежението в червените редици си личеше осезаемо. В 83-ата минута се стигна до нарушение в наказателното поле на Пидев срещу Милисавлевич, но съдията Александър Костадинов отказа да даде дузпа въпреки бурните протести на гостите.
След този мач ЦСКА има 38 точки, а Марек събра 13 и е на последното място.
Миньор Перник
на 30.11.2014 в 13:20:05 #59ШАПКИ ДОЛУ ПРЕД ДУПНИЦА!!! След говедата, сега ебаха и братята им кочинари. И пак срещу 14 човека при това...

Доктора
на 30.11.2014 в 13:18:49 #58149. ВсевишнияМонтанец | 30.11.2014 15:08 Хиляди левове за съдията и пак за нищо... ==================================================== Монтии, а ти за 2 левас праиш....чудеса, а

ШТъркел
на 30.11.2014 в 13:18:47 #57Валедо - за Монтана, един от многото ебачи на леФски

PYTHON
на 30.11.2014 в 13:17:44 #56зимбруйчо торпедов тулузов от монтана, симитли, а сега и от дупница, пак налапа на мура кура

ШТъркел
на 30.11.2014 в 13:17:27 #55183. PYTHON | 30.11.2014 15:15 Не си обективен
Ние срещу други отбори може да сме проспивали цял мач, но не сме ритали така другите футболисти като говеда и не сме лежали цяло второ полувреме по терена от схващания.
saretta
на 30.11.2014 в 13:16:39 #54Тройчо свинята не спря да реве.
ШТъркел
на 30.11.2014 в 13:15:39 #53На Неуката и дойде мензиса от кеф, че сме завършили равен с Марек.
PYTHON
на 30.11.2014 в 13:15:00 #52штъркел, ми тази игра на марек е вашата срещу повечето други отбори
ся последно харесваш лия, или не 
El Marcone
на 30.11.2014 в 13:14:34 #51Тройчо

Чък Норис
на 30.11.2014 в 13:14:08 #50Баси ревльото.... квик, квииииииииииииииииик
ШТъркел
на 30.11.2014 в 13:13:13 #49За дузпата не съм сигурен имаше ли я, защото нямаше добро повторение на ситуацията Но след това срещу Милисавлевич - 100% дузпа. Сигурен съм, че ако не бе свирил първата съдията щеше да свири тази. Уплаши се да свири втора. Марек се сцепиха да ни ритат и да лежат по терена. Върхът беше тоя, дато влезе смяна и след 5 мин "получи схващане". Но целта оправдава средствата. Интересно ми е само защо Марек се не хвърлиха така и срещу Лудогорец и не лежаха така и срещу тях?! Нищо не играхме почти цял мач. Но и на тази картофена нива какъв футбол?
Миньор Перник
на 30.11.2014 в 13:12:56 #48Лудогорец отварят шампанско за поредната, а розовите пак ще ядат чепа на някой като Зимбру в предварителните кръгове...
Слушайте сега Стойчо Дупнишки: "мрън, мрън, мрън, мяу, мяу, мау"...
Чък Норис
на 30.11.2014 в 13:12:23 #47Извънземните попречиха на чорбаря да вкара дузпата! ЗАГОВОР! КОНСПИРАЦИЯ! СТОЙЧО ИСКА РАЗСЛЕДВАНЕ!
PYTHON
на 30.11.2014 в 13:11:23 #46и ся кво стана, 3 точки
и после в Лудогорието край на първото място 
Grandos
на 30.11.2014 в 13:10:08 #45Рзозови уроди, дори мач със сателита си не успяхте да вземета. Мир на свинската ви памет
cskaVT
на 30.11.2014 в 13:09:14 #44Пълни нещастници са тези Марек,дано изпаднат и никога да не видят А група.
PYTHON
на 30.11.2014 в 13:09:00 #43бахти гадния и мразен отбор е ц7ка
пак съдиите го бутат, пак дават измислена дузпа
какво ли не направи съдията да бият, ама пусто некадърници, не могат да уцелят вратата 
Чък Норис
на 30.11.2014 в 13:08:44 #42ВеУизар Димитров: цска ще разгроми Марек
http://www.vbox7.com/play:4404b3dc

loveca
на 30.11.2014 в 13:01:09 #41Кога картон за симулация на свинята Милисавлевич?
Розов съдия.
Миньор Перник
на 30.11.2014 в 13:00:06 #40След 2 дузпи за говедата в Дупница, какво чака съдията, няма да е прецедент...
