Брахими сменя Васев.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Първото полувреме не бе сред най-интересните в шампионата до момента, като бе далеч от онова драматично 3:3, записано на старта на кампанията за гостите. Съперниците им също бяха резултатни в откриващия си двубой за сезона, но през първата част в комплекса си не стигнаха до реализиране на попадение.

Орлинов на няколко пъти се намесваше по отличен начин, спасявайки тима си от инкасиране на гол, но съотборниците му показаха слабости в отбрана и неведнъж предоставиха сериозни възможности за съперника да поведе в резултата.

Ветеранът Галчев се отчете с няколко добри изпълнения от статично положение, но не се разписа.

Иванов пък спаси мощен удар на Тасев в средата на полувремето.

Притежанието на топката бе изравнено, но впечатление направиха честите нарушения на играта.

Само в рамките на откриващите 45 минути бяха показани 5 официални предупреждения, което онагледи по доста точен начин случилото се преди паузата.

45′

Почивка.

44′

Официално предупреждение за Галчев.

41′

Продължителна акция за домакините.

Те обаче така и не успяват да стигнат до възможност за отправяне на удар, в конкретната ситуация.

38′

Жълт картон за Тасев.

32′

Изстрел на Галчев от свободен удар!

Орлинов спасява.

Нова отлична намеса на вратаря на Монтана.

28′

Извеждащо подаване към Тасев.

Съобразителна игра на Даскалов.

Опасността е предотвратена.

25′

Жълт картон за Родригес.

22′

Топката отново стига до Будинов.

Той се опитва да комбинира със съотборниците си, но не постига успех.

21′

Жълт картон за Айтов.

20′

Множество нарушения по цялата дължина на терена.

Играта се накъса сериозно.

От това пострада качеството на предложения футбол, което не се нрави на зрителите.

15′

Изстрел на Тасев от статично положение!

Иванов избива в корнер.

Нищо интересно след неговото изпълнение.

11′

Изстрел на Кордейро!

Солидна намеса на Орлинов.

Хваща топката в ръцете си.

8′

Георги Тодоров е сред зрителите на трибуните.

Снимка 492668

Присъствието му е по-скоро обяснимо, предвид предстоящия мач на неговия тим с домакините днес.

В Левски закриват три от следващите си тренировки

Останалите две занимания ще са открити само в първите 20 минути

4′

Николай Цветков стреля от близка дистанция!

Топката минава покрай вратата.

Късмет за Иванов.

3′

Засада на Будинов.

1′

Първи съдийски сигнал.

1′

Минута мълчание. В памет на Бисер Михайлов.

Легенди на Левски отдадоха последна почит на Бисер Михайлов

Поклонението пред тленните му останки се проведе в храма "Света София"