КРАЙ НА МАЧА! СЛАВИЯ И ВИТОША НЕ СЕ ПОБЕДИХА - 0:0.

Скука в центъра на София - Славия и Витоша не се победиха (ВИДЕО)

Нулево равенство на "Васил Левски"

90′

Садула бе заменен от Лазаров

87′

Втори жълт и съответно червен картон за Дани Пеев, тъй като се спречка със съдията

86′

Жълт картон за Дани Пеев

77′
Снимка 348342

70′

Мачът за Мутафчийски приключи точно сега, след като е заменен от Христозов

69′

Дани Пеев влиза на мястото на Стефан Христов

67′

Жълт картон за Петко Цанков

67′

Иван Минчев отстъпва мястото си на Милчо Ангелов

61′

Гол на Славия не бе зачетен, тъй като преди удара съдията бе надул свирката за фаул.

57′

Мощен изстрел на влезлият като резерва преди минути Йомов изпрати топката встрани от вратата.

54′

Чунчуков е заменен от Георги Йомов

51′
Снимка 348343

45′

Начало на второто полувреме!

45′

Край на първата част! Двата отбора се оттеглят на почивка при нулев резултат.

42′

Жълт картон за Кристиян Кочилов

32′

Стефан Христов изведе Петко Цанков през защитата на Славия, но ударът на футболиста на Витоша не бе точен.

30′

Центрирането на Иван Минчев отново не представляваше трудност за вратаря на Витоша. Николай Георгиев директно хвана топката след удара на българския Меси.

17′

Иван Минчев отправи мощен шут от далечна дистанция, но топката премина на сантиментри от гредата.

15′

Стефан Христов не успя да стреля навреме към вратата, нито да комбинира със свой съотборник, и защитата на Славия бързо го затвори, след което той загуби топката.

12′

Чунчуков бе чудесно изведен от свой съотборник, но точно преди границата на наказателното поле, защитата го спря, а футболистът падна на тревата. Въпреки това, главният съдия отсъди удар от вратата.

8′

Иван Минчев центрира дирекното към наказателното поле на Витоша, но топката попадна право в ръцете на Николай Георгиев.

2′

Витоша стартира вихрена атака, но защитата на Славия се справи с ранната опасност.

1′

71 Тони Иванов 9 Ангел Стоянов

Отборите на Славия и Витоша (Бистрица) дават старт плейофната фаза в българския шампионат. Двата тима се изправят един срещу друг в двубой от Група "А" на втората осмица.

Двата тима вече изиграха два мача помежду си в редовния сезон. В първия Славия записа изразителен успех с 4:0, но във втория Витоша бе близо до успеха и едва в 90-ата минута "белите" се добраха до равенството 1:1.

Момчил Цветанов: Гриша Ганчев начерта футболния ми път

"Благодарен съм му"

Славистите днес не могат да разчитат на наказания Владислав Узунов. Освен това треньорът Златомир Загорчич не може да използва и контузените Галин Иванов, Омар Абуд, Сашо Александров и Милчо Ангелов.

Гостите също имат един наказан играч за днешния двубой в лицето на Григор Долапчиев. Контузени пък са Василев и Върбанов.

Дани Пеев: В един момент бях в Левски, а в друг дори Доростол не ме искаше (ВИДЕО)

Лидерът на Витоша дръпна надъхваща лекция на младите футболисти на "тигрите"

Главен съдия на срещата е Петър Костадинов, с помощници Диян Вълков и Александър Атанасов. Събитията зад двете врати ще наблюдават Вангел Вангелов и Калоян Кирилов. Делегат на БФС е Боян Кайров, а работата на реферите зорко ще следи Валери Цветков.