Георги Петков: Славия никога не е участвала в уредени мачове

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

38′

ГОЛ ЗА ЛОКО (ГО)! Милен Желев центрира, Красен Трифонов опита да стреля, но Кирев я отклони с тяло и я вкара в собствената си врата!

34′

Красен Трифонов опитва удар, но твърде неточно.

29′

ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Въпреки натиска на Локомотив, домакините поведоха в резултата. След изпълнение на корнер, Омар Абут бе изпуснат и се извиси с глава, за да направи резултата 1:0.

23′

Минчев потърси Сердеров, но кълбото не стигна до атакуващия футболист на домакините.

18′

Владислав Узунов получи чудесен шанс да стреля от 3-4 метра пред вратата, но топката удари в лицето вратарят Кирев и по този начин не се стигна до попадение.

15′

Андреа Христов получава жълт картон.

10′

Тотална скука на стадион "Васил Левски".

5′

Локо започва по-активно мача, но до момента без положения пред двете врати.

4′

Красен Трифонов получава първия жълт картон в мача още в 4-ата минута.

1′

19. Калоян Кръстев 14. Рахави Кифуети

Славия посреща Локомотив (Горна Оряховица) в плейофен реванш от Първа лига. Целта пред отбора обаче остава запазване на мястото им в Първа лига.

Преди домакинството на "белите" всички бяха оптимисти за краен успех и битка за директно оставане, но реалността е съвсем друга. Сега нещата клонят към два мача с Монтана и при краен успех бараж с втория от Втора лига.

Трима от ЦСКА потеглят към Славия

Много е вероятно Пламен Гълъбов, Кристиян Малинов и Никола Колев да станат част от състава на Загорчич

След фиаското срещу столичани и загубата с 0:3, футболистите бяха привикани от феновете и в откровен диалог всички си казаха очи в очи какво мислят.

"Има разочарование в мен. Поемам отговорността за слабите резултати. Съжалявам и искам да се извиня на феновете, които подкрепят отбора винаги въпреки негативните резултати, както и на ръководството, които полагат усилия всичко да ни е наред.

Вдигаме се и излизаме да играем футбол, аз съм реалист и в чудеса малко трудно вярвам. Приех предизвикателството Локомотив, защото си обичам професията и ще направя всичко по силите си, за да спася мястото на отбора в елита", сподели наставникът на горнооряховския тим Александър Димитров.