Септември и Дунав завършиха 1:1 и отложиха развръзката в група "Б" на втората осмица. Двата отбора изиграха зрелищен и динамичен двубой, в който паднаха два автогола. Все пак домакините имаха повече голови положения и може да съжаляват за изпуснатата победа.

Септември - Дунав 1:1, два бързи автогола

Победителят най-вероятно ще играе с Верея в битките за оцеляване

Мачът започна с вихрено темпо. Още в петата минута капитанът на гостите Мартин Ковачев си отбеляза автогол след порстрелна топка на Здравко Димитров отляво.

Отговорът дойде само 4 минути по-късно. Александър Дюлгеров си заби топката във вратата, като този път асистент беше Драгош Фирцулеску.

Откритата игра създаде предпоставки за серия от голови положения, но до почивката до нови попадения не се стигна. Сахити и Мандионго от Септември се отличиха, като пропуснаха 100-процентови ситуация. Гостите също застрашаваха сериозно вратата на Янко Георгиев.