Жълт картон за Мохамед бен Отман, който проси дузпа.

Живко Петков заменя Николай Дюлгеров.

79′

Генчев излиза, влиза Отман.

73′

ГОЛ ЗА НЕФТОХИМИК! Влезлият като резерва Маламов изравни резултата. Ранджелович чукна с глава към Маламов и той отблизо направи 1:1.

72′

Маламов заменя Огнянов.

68′

Отменен гол за домакините! Божинов вкарва топката в мрежата, но реферът Ивайло Стоянов прецени, че е имало засада и не зачете попадението.

64′

Любомир Генчев стреля с глава, но беше неточен.

60′

Джоман влиза на мястото на Апостолов.

57′

Хазуров успя да стреля от малък ъгъл след като залъга защтата на Локомотив, но топката попадна в ръцете на Николай Банков.

52′

Натиск на домакините, до момента без резултат.

48′
48′

Димо Атанасов замества Рихави Кифуети на терена.

47′

Емануил Манев влиза на мястото на Румен Руменов.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

36′

Жълт картон за Мартин Кавдански.

33′
31′

Kавдански се отличи с пропуск след като остана сам срещу вратаря, но не успя да овладее топката добре.

24′

Любомир Божинов стреля от далечна дистанция, но в аут.

23′

Жълт картон за Марко Ранджелович.

19′

ГОЛ ЗА Локо (Горна Оряховица)! Атанас Фиданин проби по левия фланг и със самостоятелен рейд навлезе в наказателното поле, стреляйки много красиво за 0:1!

15′

Костадин Хазуров си поведе топката и стреля, но беше твърде неточен.

11′

Вълчанов отново стреля, но пак не уцели вратата.

9′

Иван Вълчанов опита слаб удар, който не затрудни стража на гостите Николай Банков.

8′

Жълт картон за Ангел Грънчов

5′

Спокойно начало на мача, равностойна игра на двата отбора.

1′

15 Живко Петков 10 Янаки Смирнов

Нефтохимик приема Локомотив (Горна Оряховица) в последния мач от 14-ия кръг на Първа лига. Мачът започва в 17:30 часа в Бургас.

Двата отбора продължават да са на дъното на класирането. "Шейховете" са 12-ти с 11 пункта, "железничарите" от Горна Оряховица пък са с позиция по-назад, със същия актив от точки.

Бургазлии и горнооряховци имат по 11 точки, а под тях в класирането с 8 пункта е единствено Монтана.

Голямата липса в състава на Локомотив е отсъствието на Матиа Курьор, който бе наказан сбиване с Илия Мунин. Звездата е санкциониран за 5 срещи.