Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

90′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Лукоки проби и центрира, Кафу стреля, но Банков изби, а Кешеру засече и вкара за 0:5.

86′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Лукоки изведе много добре Кешеру, който овладя и си нагласи топката на левия крак, за да направи резултата 0:4!

80′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Вандерсон е точен за 3:0! Кешеру центрира, Марселиньо остави за Вандерсон, който с премерен удар вкара 10-ия си гол за сезона.

77′

Кафу бе изведен от Кешеру. Вандерсон бе на добра позиция да получи топката, но сънародника му реши сам да завърши и сгреши.

72′

Отман изпълни отлично пряк свободен удар, завъртайки технично топката. Владо Стоянов не помръдна, но топката мина малко над вратата.

67′

Милен Желев стреля отдалеч, но ударът му не бе достатъчно силен и не затрудни стража на Лудогорец.

65′

Муса стреля силно, но прати топката високо над вратата, пазена от Владислав Стоянов.

62′

Спокойна игра след второто попадение на шампионите.

55′

Марселиньо изпълни пряк свободен удар, но прати топката на сантиметри от лявата греда.

49′

ВТОРИ ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Моци намери добре Кешеру в наказателното поле, той се хвърли за топката и прати в далечния ъгъл на Банков, за да се разпише технично за 0:2.

48′
47′

Кавдански е заменен от Генчев.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ - ЛУДОГОРЕЦ ВОДИ С 1:0 НАД ЛОКО ГО!

44′

Лукас Саша изскочи на добра позиция и стреля, но Банков изби с крак.

41′

Марселиньо стреля от границата на наказателното поле, но над вратата.

37′

Марселиньо намери технично Вандерсон с пета, той стреля силно от разстояние и прати топката много близо до гредата.

31′

Капитанът Дяков бе заменен от Анисе.

30′

Светослав Дяков получи тежка травма след сблъсък със съперник и ще трябва да бъде сменен.

27′

Картон и за Кифуети заради нарушение срещу Натанаел.

22′

Жълт картон за Кафу.

20′

Тотален натиск на Лудогорец, Локомотив не успява да изнесе топката.

18′

Натанаел опита да пробие в наказателното поле и си спечели корнер.

14′

Кафу центрира, но Милен Желев успя да поеме топката и предотврати опасността.

9′

Кафу изведе Кешеру в наказателното поле, след като се пребори за топката, румънецът стреля силно, но много неточно.

7′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Вандерсон центрира балонно към Марселиньо, Кавдански не се намеси и бразилецът с български паспорт вкара за 0:1 от близко разстояние.

6′

Кешеру опита да засече от корнер, но Фидадин изби топката преди румънеца да играе с нея.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

91. Николай Банков 21. Владислав Стоянов
8. Милен Желев 6. Натанаел
5. Мартин Кавдански 4. Сисиньо
33. Стефан Цонков 5. Хосе Паломино
6. Атанас Фиданин (к) 27. Козмин Моци
24. Юлис Обаме-Ндонг 18. Светослав Дяков (к)
22. Маинду Карл Мадианга 11. Кишада

Локомотив (Горна Оряховица) приема Лудогорец в среща от 24-я кръг на шампионата. Двубоят започва в 17:30 часа.

Домакините очакват пълен стадион, въпреки че тимът допусна поражения в последните два мача срещу Локомотив (Пловдив) и Монтана.

Първата среща в Разград завърши с тежко поражение на "железничарите" с 1:4, но през седмицата двама от лидерите на тима - Мартин Кавдански и Атанас Фиданин, обявиха, че отборът е готов за битка и три точки днес.

Куп промени в Лудогорец

Настъпиха рокади в ДЮШ на разградчани

Ако това се случи, ще бъде спряна серията на Лудогорец, който не е губил в шампионата в последните 21 мача.