Отборите на Славия и Локомотив (София) завършиха 1:1 в дербито на 11-тия кръг на "А" група.

Тодор Колев в 49-ата минута изведе "белите" напред, а Саша Антунович възстанови равенството в 75-ата минута.

Тимът на Локомотив започна по-активно двубоя, като още в първите минути Караджинов и Дафчев опитаха удари към вратата на домакините.

Постепенно футболистите на Славия изравниха играта, като в 38-ата минута Саша Лазаревски бе съборен в наказателното поле на Локомотив, но рефера Димчо Радев не пожела да отсъди дузпа.

До края на полувремето пропуски за Славия направиха Стойков и Лазаревски.

Втората част започна с натиск на Славия, като в 49-ата минута Тодор Колев се възползва от грешка в отбраната на Локомотив и вкара шестото си попадение от началото на сезона.

Малко след гола за Славия Марчо Дафчев от Локомотив получи контузия в дясното бедро, като се наложи принудително да бъде заменен.

Треньорът на Локомотив Стефан Грозданов се принуди да пусне в игра и хърватския нападател Томислав Мишора, който дебютира за "железничарите".

Малко след като влезе в игра Мишора имаше възможност да се разпише, но не уцели вратата.

В 75-ата минута Саша Антунович с удар от границата на наказателното поле оформи крайното 1:1.

Домакините опитаха да стигнат до победата, но на два пъти Колев пропусна. Две минути преди края на срещата пък Ангел Стойков удари греда.

"Играхме необяснимо лошо. Това бе най-слабия ни мач от две години насам. Забраних на играчите да дават изявления, защото напоследък само говорят. До края на сезона забраната ще е в сила. Огромният интерес към Генков от чуждестранни клубове явно му се отразява много лошо.

В клуба има четири конкретни оферти за него от чужбина, но съм категоричен, че Генков не се продава. Ще мислим за евентуални трансфери чак след края на полусезона", заяви веднага след двубоя президента на Локомотив Николай Гигов.