ЦСКА има отличната възможност да оглави класирането в „А" група днес. Това може да се случи при успех на „червените" над Локомотив (Пловдив), в последния мач от 5-я кръг на „А" група. Двата тима се изправят един срещу друг тази вечер от 20,00 часа на стадион „Българска армия".
В лагера на домакините цари привидно спокойствие. Старши треньорът на „червените" Милен Радуканов няма сериозни кадрови проблеми преди срещата. Единствените играчи, на които няма да може да разчита са трайно контузеният Апостол Попов и на Мартин Дечев.
„Българския Моуриньо" има проблем с избора на титулярни нападатели. Заради включването в състава на Жуниор Мораесш, един от атакуващите играчи трябва да отпадне. Повече от сигурно е, че това няма да е нито Спас Делев, нито Мишел Платини. При това положение остава единият измежду Нелсън и Зику.
В защитния вал почти сигурен титуляр е новото попълнение на тима Пламен Крачунов.
В лагера на „смърфовете" няма контузени и наказани играчи. Старши треньорът на тима Драган Канатларовски реши новите попълнения Марк Фернандес и Милош Релич да пътуват с отбора за София. Те няма да се включат в мача, тъй като все още нямат картотеки, но ще изгледат отблизо играта на новия си тим.
Локо (Пд) са без победа на „Българска армия" вече 52 мача и със сигурност ще се опитат да разрушат тази черна статистика.
ЦСКА-Локо (Пд)
Стадион :"Българска армия"
Начален час: 20 часа
Главен съдия: Таско Тасков
Вероятни състави:
ЦСКА: М'боли, Бандаловски, Стоянов, Крачунов, Адемар, Янчев, Зику, Нелсън, Делев, Мораеш, Платини
Локо Пловдив: Лучини, Родригес, Кавдански, Бенжалюн, Венков, Георгиев, Златински, Сержиньо, Лукич, Лазаров, Де Карвальо.
Мик Джагър
на 12.09.2011 в 10:38:16 #37ГруХ-ГруХ отново в Кочината, пламенен комсомолец си ти. Хареса ми призива ти
С твоя устрем няма да е сложно да качиш бюст на Сталин на Мусала и да крещеш само лефски 
веселяк
на 12.09.2011 в 10:34:46 #36Завидното ми интелектуално ниво и превъзходната ми спортна форма, не ми позволяват да върша нещо различно спрямо подуянци,... освен , да ги РИТАМ ПО ПРОСТИТЕ ТИКВИ...РИТАМ ГИ АГРЕСИВНО,....НО ПОУчИТЕЛНО...

веселяк
на 12.09.2011 в 10:29:05 #35Ти как я видя тази ситуация? =======================
Ти луд ли си да гледаш селски мачове....Перник - Подуяне....
Всъщност Перник е град, а Подуяне кварталче...

веселяк
на 12.09.2011 в 10:20:56 #34Мик Джагър
на 12.09.2011 в 10:16:04 #33кемпински
Мик Джагър
на 12.09.2011 в 10:14:09 #3215-ти, аз съм по-дърт от Танасе, което вярвам е по силите дори на момче със скромни възможности като теб да си направи изводите. А ти дете на Чорни ли си
KADET
на 12.09.2011 в 10:13:21 #31ЦСКА НЕПОБЕДИМ !
ИСТИНСКИ ШАМПИОНИ! 
KADET
на 12.09.2011 в 10:11:37 #30АЙДЕ ЦСКАААААААААА!
ВЕЛИКИЯТ ЦСКА ГАЗИ ВСИЧКО ПО ПЪТЯ СИ :
СЕЛЯЦИТЕ МУНТАНСКИ ,БЯХА НАЙ-ЕБАНИ!
ПОСЛЕ ДОКО СОФИЯ -ГИГОВ!
ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС СЪЩО ЕБАНИ!
И НАКРАЯ -КРАВАРНА БЯХА ЗВЕРСКИ ЕБАНИ!
ЦСКА ,НАЙ-ДОБЪР ОТБОР В СВЕТА ! 
15-ти
на 12.09.2011 в 10:09:23 #29Регистриран на: 29.08.2011, 20:10 61. Мик Джагър | 12.09.2011 13:06 ........ джангър,ти от децата на Танасе ли си

Мик Джагър
на 12.09.2011 в 10:08:14 #28Локо Пд имат стабилен отбор и е възможно да създадат проблеми на бъдещия шампион. Въпреки,че като се замисля не е много вероятно. Веселяк добре е начертал нещата и е квалифицирал нападението на отбора
Мик Джагър
на 12.09.2011 в 10:02:56 #27Лефски, на тази нискоразредна и недорасла шега, затапване ли викаш
15-ти
на 12.09.2011 в 10:00:52 #26Да припомним, че от началото на сезона очакванията за безапелационни успехи на канарчетата претърпяват пълен провал и те въртят ремита с доста непретенциозни отбори, като чашата преля след равенството с Любимец, когато дори доскорошния любимец Марин Бакалов бе принуден да се изнизва през задния вход, заради ...

Дерби - лимонада
на 12.09.2011 в 09:49:11 #25Ето! Появи се и Ку4ев! За да разсее всички съмнения, че побоят го е прекършл психически. Физически сега може и да страда, но духът му остана непоколебим

rowel
на 12.09.2011 в 09:40:53 #24с други думи, ВУЦ КЕМПЕСА беше оноден безкрупулно и грозно от приятеля си,лицето Станчев,подвизаващо се в момента във форума като магаре. безценно...

rowel
на 12.09.2011 в 09:32:04 #23някой да е мяркал ВУЦ КЕМПИНСКИ?
385. ВУЦ | 12.09.2011 01:20
НЕ СИ ПРАВИ ТРУДА, ТЪПАК ...
АЗ ВЕЧЕ КАКТО ОБИКНОВЕНО ИМАМ РЕЗЕРВАЦИЯ ЗА КЕМПИНСКИ НА ЗЛАТНИ ПЕСЪЦИ
-----------------------------------------------------------------------
396. Борис три | 12.09.2011 01:31
ВУЦ на златни отдавна няма Кемпински от няколко години е Мелия - Ермитаж
-------------------------

15-ти
на 12.09.2011 в 09:31:18 #22мухахахахахахаха,сега бях в статията за волейбола,пещерния селски орк мечо там се е крил след генгбенга у с.пеуник
.....и се опитва да ни стряска със супен люпчо ,който идвал с микре на герена в събота

Fulviо_Collovati
на 12.09.2011 в 09:18:56 #21Кучев го няма, затова се изпикавам в устата на Селяка. Приятен ден!
Ladislav Tomacek
на 12.09.2011 в 09:08:13 #20Я роба ЕтъП ВТ събрал ст'инки да си плати нета! Поклони ми се убитак и после може да постваш простотиите си!
Дерби - лимонада
на 12.09.2011 в 09:07:16 #1926. Етър ВТ | 12.09.2011 12:00 Добър ден, форумци На линия съм след дългата отпуска =====================================
Идиот! Ти май ни мислиш за наивници!!!
Цяла нощ си спамил с другите си никове дейба мамата ти лъжлива

УмеренЦСКА
на 12.09.2011 в 09:02:27 #18Интересно е какви резултати ще се получат от малко нещо изненадващото привличане на Симонович на работа в ЦСКА. Това е въпрос на някакво време... Като четем изявленията на босовете на ЦСКА, от тях не се разбира какви именно функции ще поеме Симонович. Дават някакви мъгляви обяснения, които от своя страна дават храна за предположения, че целта е да се постави някаква фигура за "горещ резерв" на Радуканов... На последния това, естествено, никак не може да му се хареса. А идеята някак да работят съвместно в момента е съвсем неясна. Не са треньор и помощник треньор, мениджър и треньор ли ще ги раздават? Т.е. единият да продава- купува играчи, другият да ги тренира... Не се знае как ще успеят да си разделят функциите в такъв случай за неща, които са много силно свързани. Как ще стане, ще видим. Дано да няма отрицателни резултати, зер има една крилата мисъл: "По-добре един лош главнокомандващ отколкото двама добри!"