Късен гол на Даниел Младенов донесе успех на Етър срещу Витоша

"Виолетовите" с шест поредни мача без загуба в първенството

Даниел Кутев влиза на мястото на Иван Вълчанов

78′

Голмайсторът Даниел Младенов е заменен от Ерик Почански

77′

ГОООООООООЛ! Даниел Младенов бележи за Етър! Димо Атанасов центрира с външен фалц към своя съотборник, а той засече топката с глава за 1:0.

74′

ПРОПУСК!!! Боджадж изведе Батрович, който си спря топката, погледна към Християн Василев и стреля мощно към вратата му, но кълбото прелетя над напречната греда.

71′

Чавдар Ивайлов заменя Аласана Мане

68′

Лъчезар Котев отстъпва мястото си на Кристиян Кочилов

65′

ПРОПУСК!!! Стефан Христов пропиля най-добрия шанс, който Витоша имаше до този момент. Той напредна към наказателното поле и стреля от малък ъгъл, но топката се удари във външната страна на мрежата. Резултатът отново остава непроменен.

61′

Румен Руменов е заменен от Велко Батрович

54′

Жълт картон за Пламен Гълъбов

48′

ПРОПУСК!!! Даниел Младенов центрира отляво към Боджадж, който бе точно пред вратата на Витоша. Той стреля с глава, но топката премина встрани от целта.

45′

Начало и на втората част!

45+2′

Край на първото полувреме! Двата отбора се оттеглят на почивка при нулев резултат.

38′

Удар на капитана Четин Садула бе спрян от Артюнин, който изчисти в корнер.

36′

Жълт картон за Четин Садула

31′

Боджадж стреля от много близко разстояние, но топката не намери очертанията на вратата.

29′

ПРОПУСК!!! Аласана Мане изпълни пряк свободен удар, топката премина покрай стената на Витоша, но и встрани от вратата на Християн Василев.

27′

През последните 15 минути и двата отбора така и не успяват да намерят правилния път към противниковата врата.

12′

СПАСЯВАНЕ!!! Аласана Мане нанесе плътен, силен удар към вратата на Витоша малко преди границата на наказателното поле, но Християн Василев внимаваше и отрази шута му, избивайки топката.

6′

Димо Атанасов комбинира с Дани Младенов, но преди той да успее да стреля, страничния съдия вдигна своя флаг за засада. След повторенията останаха съмненията дали такава действително имаше.

5′

Първите пет минути изтичат без да бъде регистрирана нито една сериозна атака към една от двете врати.

1′

17 Чавдар Ивайлов 45 Григор Долапчиев

Отборите на Етър и Витоша (Бистрица) откриват неделния ден от 11-ия кръг в Първа лига.

"Виолетовите" посрещат "тигрите" на стадион "Ивайло" в 14:30 часа.

Росен Кирилов определи групата на Витоша за визитата на Етър

Вижте я

Старши треньорът на домакините Красимир Балъков заяви преди двубоя, че това ще е най-трудният мач за неговия тим от началото на сезона, тъй като съперникът им е много непредсказуем. Добрата новина, е че наставникът ще може да разчита на всичките си основни футболисти, които ще се борят за трите точки днес.

Красимир Балъков: Мачът ни срещу Витоша ще е най-трудният, съперникът е непредсказуем

Ето какво заяви треньорът на Етър за срещата

Неговият колега Росен Кирилов вчера определи групата на бистричани, като в нея не попаднаха Тодор Гочев и Ивайло Лазаров, но в съставът пък се завърнаха Кристиян Кочилов и Лъчезар Котев.

Преди този сблъсък, Етър заема 10-ото място с актив от 12 точки, докато Витоша е на осмата позиция с 13.