Черно море победи Витоша с 1:0

Черно море с две поред в Първа лига, автогол донесе успеха на "моряците" над Витоша

Варненци надвиха "тигрите" с 1:0

90+3′

Черно море организира отлична контраатака. Мартин Минчев се озова сам срещу Василев, но вратарят успя да улови топката.

87′

Божилов влиза на мястото на Ндонгала.

83′

ГРЕДА! Ивайло Лазаров намери Стефан Христов зад защитата на Черно море, но ударът на нападателя срещна гредата.

79′

Климентов е заменен от Амзин.

74′

Удар на Ндонгала попада право в ръцете на Василев.

69′

Минчев заменя Илиев.

68′

Гьонов влиза на мястото на Рениа.

66′

Нов отличен шанс за Черно море! Ндонгала центрира в наказателното поле, където Зехиров изпревари Рениа и стреля с глава, но топката мина покрай вратата.

62′

Васко Панайотов опита да изненада Василев с удар почти от центъра, стражът на гостите лови.

60′

Жълт картон за Витанов.

50′

Удар от далечна дистанция на Ндонгала минава над вратата.

49′

Наско Милев получи отличен пас от Христов, но ударът му мина над вратата.

46′

Кики е заменен от Зехиров.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първото полувреме.

45′

Жълт картон за Цанков.

38′

Хубава атака на Черно море завърши с удар на Георги Илиев, който бе спасен от Василев.

34′

Жълт картон за Тодоров.

31′

Нов удар от дистанция на Панайотов излиза в аут.

26′

Жълт картон за Гочев.

25′

Радослав Василев се озова очи в очи с Василев след грешка в отбраната на Витоша. Нападателят опита силен удар, който бе отразен от стража на гостите.

24′

Наско Милев стреля покрай вратата с глава след центриране от пряк свободен удар.

23′

Силен удар на Васко Панайотов не намери очертанията на вратата на гостите.

22′

Удар на Ндонгала с глава след центриране на Кононго минава над вратата.

17′

Удар на Петко Цанков от пряк свободен удар минава над вратата.

4′

Жълт картон за Милев.

3′

ГООООООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ!!!! Наско Милев порази собствената си врата. Георги Илиев центрира от пряк свободен удар, защитата на гостите не успя да изчисти топката, Енчев нанесе удар, а Милев прати топката в собствената си врата.

1′

18. Зехиров 45. Долапчиев
90. Минчев 16. Мутафчийски

Черно море приема Витоша (Бистрица) в мач от програмата на 7-ия кръг в Първа лига.

Отборът на Илиан Илиев е в подем и допусна само един гол в предишните си три мача.

Витоша пристига на "Тича" след домакинско поражение от Ботев (Пловдив), а двата тима са съседи в таблицата с по 9 точки.

Витоша (Бистрица) без Четин Садула срещу Черно море

Витоша без Садула срещу Черно море

Вижте селекцията на Кирилов

Черно море ще бъде без контузения Патрик Андраде, а неговото място в средата на терена ще заеме Васил Панайотов. Очаква се това да е първи мач като титуляр за бившия халф на Левски.

Витоша пристига във Варна без Четин Садула.

Стефан Станчев и Патрик Андраде извън групата на Черно море за мача с Витоша (Бистрица)