Черно море приключи сезона си с победа над коравия отбор на Берое (Стара Загора). В мач от последния кръг на "А" група, който нямаше никакво значение за крайното класиране, "моряците" се наложиха у дома с минималното 1:0.

Срещата започна доста мудно, като в първите минути двата отбора не успяха да стигнат до сериозни опасности пред противниковата врата. В 6-ата минута Георги Божилов пробва удар, който обаче по никакъв начин не затрудни Теменлиев.

Така се стигна до 25-ата минута, когато Георги Божилов получи топката в наказателното поле, майсторски се обърна и с хубав удар матира стража на заралии. До почивката Румен Николов и Ратников пропуснаха да увеличат аванса на варненци.

След нея Черно море отново бе по-добрият отбор на терена. В 58-ата минута домакините имаха претенции за дузпа за фаул срещу Георги Илеив, но Вихрен Манев запази мълчание.

В 68-ата минута Илиев излезе сам срещу Теменлиев, финтира го и на празна врата стреля в аут. До края двата отбора не създадоха никакви опасни положения и приключиха при този резултат.