Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+4′

Край на мача.

90+1′

Филипе Нашименто опита да изненада Макенджиев от пряк свободен удар. Изпълнението на португалеца затрудни стража на домакините, но в крайна сметка той уллови топката.

89′

Божилов влиза на мястото на Георги Илиев.

88′

Белаид влиза на мястото на Нганиони.

85′

Нашименто влиза на мястото на Паулиньо.

84′

Ново отлично спасяване на Макенджиев! Левски организира добра атака. Станислав Костов комбинира с Паулиньо, бразилецът пое топката, обърна се и нанесе удар, който стражът спаси.

81′

Жълт картон за Андраде.

78′

Жълт картон за Яблонски.

77′

Шут на Буш е блокиран от защитник на Черно море.

76′

Андраде заменя Витанов.

75′

Спасяване на Макенджиев!!! Нганиони намери Обертан на аутлинията, френският футболист върна топката към Тиам. Сенегалецът стреля силно от движение, но вратарят на Черно море изби.

71′

Удар на Василев минава покрай вратата на Полачек.

70′

Жоржиньо е заменен от Ради Василев.

69′

Жерсон Кабрал е изгонен с втори жълт картон. Холандецът бе предупреден официално за симулация.

68′

Жълт картон за Кабрал.

67′

Буш влиза на мястото на Мариани.

66′

Жълт картон за Костадинов.

63′

"Сините" са по-дейни в тези минути, но така и не съумяват да затруднят Макенджиев.

49′

Жълт картон за Фенуш.

48′

Удар на Станислав Костов минава покрай вратата.

47′

Жълт картон за Нуно Рейш.

45′

Начало на втората част.

45+2′

Край на първото полувреме.

45+1′

Тиам бе близо до гол. Сенегалецът засече с коляно центриране от пряк свободен удар на Мариани, но топката мина покрай вратата.

41′

Жълт картон за Витанов.

33′

Жълт картон за Паулиньо.

31′

Рейш предотврати сериозна опасност за Полачек! Жоржиньо центрира отдясно в наказателното поле, където Ндонгала опита удар от движение, но португалският защитник успя да избие топката.

27′

Жоржиньо пое топката пред наказателното поле, намери коридор за стрелба, но ударът му премина опасно покрай вратата.

22′

ГОООООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ!!!! Жоржиньо се разписа. Полачек сбърка при подаване към Яблонски. Витанов отне топката и намери оставения непокрит Жоржиньо в наказателното поле, а бразилецът вкара за 1:0.

20′

Пропуск на Костов!!! Кабрал пое топката одясно и напредна с топката. Холаденцът намери Костов в наказателното поле, но ударът на нападателя премина покрай вратата.

18′

Първа по-сериозна опасност пред вратата на домакините. Луи Нганиони центрира отлично в наказателното поле, където Жерсон Кабрал не съумя да засече кълбото.

17′

Слаб шут на Васко Панайотов минава покрай вратата.

16′

Удар на Витанов от далечна дистанция е блокиран от Нуно Рейш.

15′

"Моряците" започнаха по-активно срещата, но постепенно столичани изравниха играта. В първия четвърт час няма сериозни опасности пред двамата вратари.

9′

Шут на Фенуш от границата на наказателното поле минава високо над вратата.

5′

Слави Костов получи топката в наказателното поле, успя да се завърти, но Енчев с отличен шпагат изби кълбото.

2′

Яблонски блокира опасен удар на Ндонгала от границата на наказателното поле.

1′

31. Йорданов 20. Нашименто
90. Минчев 77. Юруков

Отборите на Черно море и Левски се изправят един срещу друг в най-интересния двубой от съботната програма на Първа лига. Битката на "Тича" се очаква с изключителен интерес, след като преди десетина дни двете селекции изиграха драматичен мач за Купата на България, в който краен победител се оказаха варненци.

Домакините се борят за място в топ 6, а гостите нямат право на грешка, за да останат в битката за титлата. Илиан Илиев няма да може да разчита на Атанас Зехиров, Илиас Хасани и Пламен Димов.

Митрев и Полачек в групата на Левски за Черно море

Вижте всички футболисти, избрани от Стоянович

Левски ще излезе с променен състав спрямо този за Купата. Контузени са Холмар Ейолфсон и Иван Горанов, което отслабва състава на треньора Славиша Стоянович.

Главен съдия на срещата е Николай Йорданов, с помощници Веселин Мишев и Петър Джугански.

Днес на "Тича" се очакват около 10 000 привърженици на футболната игра.