КРАЙ НА СРЕЩАТА! СЛАВИЯ ПОБЕДИ БОТЕВ ВЪВ ВРАЦА С 3:1.

Славия победи Ботев (Враца) с 3:1 като гост

Столичани измъкнаха успеха за девет минути

Филип Кръстев влиза на мястото на Славчо Шоколаров

Ашковски е заменен от Преслав Петров

88′

Жълт картон за Гамаков

87′

ГОООЛ! Влади Узунов покачва на 3:1! Славчо Шоколаров изпрати топката към наказателното поле от пряк свободен удар, а там напълно непокрит беше оставен Узунов, който се възползва от лошо изчистване на топката от Генов, и веднага стреля към празната врата.

85′

Жълт картон за Стергиакис

83′

Симеон Мечев влиза на мястото на Едгар Тур

78′

ГООООЛ! Цветелин Чунчуков бележи за Славия! При попадението на "белите" останаха съмнения за засада, тъй като Чунчуков получи пас зад защитата, успявайки да се разпише във вратата от много близко разстояние - 2:1.

74′

Петър Атанасов е заменен от Антон Огнянов

70′

Дарко Тасевски е заменен от Владислав Узунов

64′

Валери Домовчийски отстъпва мястото си на Мирослав Будинов

61′

Дарко Тасевски изведе на хубава стрелкова позиция Ради Кирилов, който стреля от вътрешността на наказателното поле, но ударът му беше блокиран и "белите" ще изпълнят корнер.

51′

Жълт картон за Илия Миланов

48′

Жълт картон за Стефан Ашковски

45′

Начало и на втората част!

45′

Край на първото полувреме! Двата отбора се оттеглят на почивка при равен резултат - 1:1.

39′

ГОООООЛ! Радослав Кирилов изравнява! След чудесен индивидуален рейд и пас с глава на Чунчуков, той премина през няколко защитници на врачани и от границата на наказателното поле стреля към вратата, като не остави никакви шансове на Костов - 1:1.

35′
33′

ОТМЕНЕН ГОЛ! Врачани отбелязаха второ попадние, но то не бе зачетено заради засада на Валери Домовчийски.

30′

СПАСЯВАНЕ!!! Генов центрира към наказателното поле отдясно, Валери Домовчийски успя да засече топката с върха на крака си отблизо, но Стергиакис се намеси и отново опази мрежата си "суха".

21′

СПАСЯВАНЕ!!! Грешка в защитата и на врачани позволи на Радослав Кирилов да стреля много опасно към вратата от вътрешността на наказателното поле. Костов обаче се намеси по най-добрия начин и изби в корнер.

15′

Поредна грешка в отбраната на Славия. Даниел Генов напредна към наказателното поле и от границата му стреля напълно необезпокояван към Стергиакис, който успя да избие топката. Нов корнер за домакините.

9′

След изпълнение на корнер, топката бе центрирана към наказателното поле на Славия, където Стергиакис не успя да играе с нея, но за негов късмет, защитник я изчисти.

6′

ГОООЛ! Венцислав Керчев извежда Ботев (Враца) напред в резултата! Йордан Апостолов центрира от фаул към наказателното поле, където Керчев успя да засече топката с глава отблизо и я мушна във вратата за 1:0.

2′

Валери Домовчийски се озова на много добра стрелкова позиция, възползвайки се от грешка в защитата на "белите", но последвалият му удар беше блокиран и топката излезе в корнер.

1′

НАЧАЛО НА СРЕЩАТА! Мачът започва с половин час закъснение заради натрупалия сняг във Враца през нощта.