Как се промениха коефициентите след първото полувреме, вижте тук!

45′

Играта е подновена.

45+6′

Първото полувреме стартира по неприятен начин за гостите. След само 4 минути игра Буров асистира на Петър Атанасов, който даде преднина на домакините. Атаката бе като по учебник за домакините. С по едно подаване, в перспектива, чудесно центриране и отличен завършващ изстрел на Атанасов.

Последваха две ситуации за гостите, с участието на Алдаир, но топката така и не попадна в очертанията на целта.

В 23-ата минута дойде и най-чистото положение за великотърновци. Ангелов стреля от границата на наказателното поле. Костов изби със сетни усилия. Добавката на Боруков не бе точна.

Малко след половин час игра Ненов пробва изненадващ, силен изстрел от границата на пеналта. Топката се отби в напречната греда.

Секунди преди почивката дойде поредното красиво изпълнение на Ненов, като този път се стигна до отбелязване на попадение. Той получи топката на центъра, финтира излизащия към себе си вратар и с прецизно изпълнение отбеляза за 2:0.

Във втората минута на продължението Костов фаулира Милчо Ангелов в наказателното поле и чу сигнала на главния съдия за 11-метров наказателен удар. Преднината на врачани обаче не беше намалена. Изстрелът на Ангелов не беше точен. Костов изби топката в гредата, а при добавката на Иванов отново стреля в рамката зад стража.

Така до гол за Етър, в рамките на откриващата част от срещата, не се стигна.

45+5′

Почивка.

45+4′

ГОЛ НЯМА!

Преднината на врачани не е намалена с едно попадение.

Неточен изстрел на Ангелов!

Костов изби топката в гредата, а при добавката на Иванов отново стреля в рамката зад стража!

45+2′

Жълт картон за Костов и...

ДУЗПА за гостите!

45+1′

Красиво попадение на Ненов.

Получи топката на центъра, финтира излизащия към себе си вратар и с прецизно изпълнение бележи за 2:0.

45′

ГОООООООООООЛ!!!

2:0!

Ненов праща топката в мрежата!

Предимството на домакините е удвоено!

42′

Поредица нарушения в края на първата част.

Играта се накъса, от което със сигурност страда и качеството на предложения футбол.

35′

Засада на Боруков.

31′

Удар на Ненов!

Топката среща напречната ГРЕДА!

Малшанс за домакините!

29′

Голмайсторът Атанасов остава да лежи на земята, след съприкосновение с бранител.

Беше настъпен.

Все пак намесата на лекарския екип прави възможно продължаването на двубоя за играча.

23′

Най-чистото положение за гостите!

Ангелов стреля от границата на наказателното поле.

Костов избива със сетни усилия.

Добавката на Боруков не е точна.

19′

Домакините се опитват да увеличат преднината си в резултата.

Центриранията в наказателното поле не водят до нещо подобно.

Гостите изчакват възможности на контраатака.

13′

Центриране към Алдаир.

След това и Боруков се намесва в ситуацията.

Без ефект.

До удар към вратата не се стига.

10′

Отново Алдаир пробва да изненада Костов.

За втори път - с изстрел от сериозна дистанция.

Без опасност пред стража на домакините.

Кълбото преминава далеч над целта.

7′

Многоходова акция на гостите.

Ангелов центрира опасно!

Топката на първо време е избита.

Добавката на Алдаир среща тялото на защитник и излиза в корнер.

5′

Атака като по учебник за домакините, при откриването на резултата.

С по едно подаване, в перспектива, чудесно центриране и отличен завършващ изстрел на Атанасов.

Етър има да наваксва, а са изминали едва няколко игрови минути.

4′

ГОООООООООООООЛ!!!

1:0!

Буров асистира на Петър Атанасов, който дава преднина на домакините!

Ботев (Враца) излиза напред на много ранен етап от сблъсъка.

1′

Първи съдийски сигнал.

1′

Кой е фаворитът в мача, може да видите тук.

17 Чавдар Ивайлов 5 Христофор Хубчев

Отборите на Ботев (Враца) и Етър се изправят един срещу друг в последния двубой от 11-ия кръг в еfbet Лига.

Домакините имат перфектен шанс да се изкачат до седмото място в таблицата, ако днес съумеят да пречупят устрема на последния във временното класиране.

Изключителен жест на ръководството на Локомотив (Пловдив) към юношите на Ботев (Враца)

Изключителен жест на ръководството на Локо (Пд) към юношите на Ботев (Вр)

На път към Пловдив автобусът с юношите на врачани закъсал на магистрала Тракия

Съставът не Петко Петков играе като равен с почти всички клубове от елита, но така и не печели необходимите точки.

Наставникът на "виолетовите" има проблеми, като до последно няма да знае дали може да използва сърцатия халф - Божидар Кацаров. Никола Колев, Николас Фемиа и Пако Пуертас със сигурност пропускат мача във Враца.

Гостите от Велико Търново най-вече ще разчитат на своя централен нападател Преслав Боруков, за когото се говори, че вече е обект на интерес от страна на Левски.

Преслав Боруков: Младото поколение футболисти е бъдещето на България

"Точките не отговарят на това, което Етър показва на терена"

В лагера на домакините бяха зарадвани с добри новини. Двама от доскоро контузените - Том и Венци Керчев, вече са готови за игра.

Тони Здравков обяви, че ако тимът му иска да се поздрави с победата, трябва да бъде отговорен и концентриран от първата до последната минута.

Главен съдия на срещата е Драгомир Драганов.

Лудогорец победи Левски с 1:0 и поведе в класирането