Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители: 1,001
90+4′

Нягу стреля над гредата и мачът свърши. Ботев измъкна точката с късен гол.

90+3′

Фаул за Черно море пред наказателното поле на домакините. Златински получи картон за реплика.

90+2′

Хубав удар на Кардозо. Костов се хвърли надясно и изби зрелищно топката.

90+1′

Енчев стреля с глава след корнер. Костов спаси с плонж.

90′

Исмаил Иса получи картон за реплика. Три минути добавено време.

88′

ГООООЛ! Георги Вълчев вкара с глава близо до лявата греда на Дюлгеров. Будинов отклони също с глава след фаул. Енчев изпусна голмайстора.

87′

Дюлгеров спаси топка, която тупна пред него след удар на Атанасов.

87′

Жоржиньо влезе на мястото на Андраде.

84′

Кардозо стреля отдалече в ръцете на Костов, който изпусна и си взе топката.

82′

Домакините опитват нещо като натиск, но засега стигат само до малки мелета.

82′

Кардозо не можа да засече топката след подаване отдясно.

81′

Кардозо центрира отляво, но нямаше футболист на гостите да засече топката.

78′

Нягу смени Ндонгала.

74′

Втора "водна" почивка. Мирослав Будинов сменя Апостол Попов. Смела смяна на Сашо Ангелов.

73′

Меле в полет на гостите. Защитник изчисти след серия от разминавания.

71′

Мирослав Енчев получи картон за груб фаул.

69′

Керчев фаулира Виктор Попов.

67′

Кардозо влиза на мястото на Мартин Минчев под аплодисментите на гостуващата агитка.

65′

Родриго се въползва от грешка на Керчев. Ударът под много малък удар премина над гредата.

64′

Страхотно спасяване на Дюлгеров. Генов беше изведен фронтално след атака на Ботев отляво. Вратарят се хвърли наляво и изби в корнер.

62′

Отбраната на гостите се справи след атака на Ботев отляво. Хубав финт на Домовчийски.

60′

Гостите изичистиха с глава две центрирания. Янков успя да прокара топката диагонално, но Дюлгеров се хвърли и я изби с дясната ръка.

58′

Андраде стреля по земя в ръцете на Костов, който постави начало на контра за домакините. Защитник на Черно море успя да изчисти в тъч.

57′

Доминик Янков сменя Даниел Гаджев. Креативен ход на Сашо Ангелов.

56′

Васил Панайотов се превива на земята след удар на Гаджев над глезена. Необходима е лекарска помощ.

50′

Панайотов стреля с левия крак високо в аут след пас на Иса.

46′

Петър Атанасов смени незаблежимия Вушурович.

45′

Голмайсторът Иса изпълни третия център в мача.

45+2′

Черно море материализира превъзходството си с късен гол.

45+1′

ГООООЛ! Исмаил Иса финтира вратаря и покрай връщащия се Апостол Попов вкара с удар по земя. Иса надбяга преди това Попов и ги надигра с физика. Костов излезе, за да бъде заобиколен.

44′

Вълчев не можа да засече топката сам след центриране отлво. Дюлгеров спаси опита на Попов да си вкара автогол.

42′

Родриго направи няколко финта в наказателното поле. "Старото куче" Апостол Попов безкомпромисно изчисти в корнер.

Хантакиас падна след корнера, а Ндонгала стреля слабо с глава.

39′

Родриго се строполи в наказателното поле на домакините след пас на Иса. Няма дузпа.

38′

Костов излезе пред наказателното си поле и изчисти с глава пред Минчев.

33′

Ндонгала не стигна до топката след чудесно подаване на Родриго. Слънцето попречи на взаимодействието.

28′

Почивка за вода. Времето във Враца е горещо. Нещо като треньорска почивка във волейбола.

25′

Пропуск на Мартин Минчев след подаване на Иса. Апостол Попов спаси. Иса надбяга защитата отляво, но реши да връща към дузпата.

20′

Хантакиас направи гръб фаул срещу Дани Генов.

19′

Хубава атака за гостите и анемичен удар на Ндогала в ръцете на Костов.

17′

Слаб точен удар с глава на Мартин Минчев. Без проблеми за Красимир Костов.

16′

Мартин Минчев стреля високо след бърза атака на гостите.

15′

И двата отбора са жадни да се върнат на победния път.

9′

Керчев не можа да засече топка зад защитата на Черно море. Домакините са по-активни.

8′

Генов даде силен пас на Домвчийски, в чийто крак топката се отклони в аут.

6′

Вълчев стреля след грешка на Андраде. Имаше рикошет, но Дюлгеров с лекота улови топката.

1′

Срещата започна с 2 минути по-рано от насрочения час. Ботев не е с пълна група.