90+6′

Край на мача.

Победа за Ботев (Пловдив).

Ботев (Пловдив) победи Славия с 1:0

Червен картон, шест минути продължение и само един гол разлика между Ботев (Пд) и Славия

Гол на Вутов реши всичко в Коматево

90+2′

Кардосо е заменен от Добрев.

90′

Шест минути продължение.

89′

Георги Петков се появява неочаквано на терена.

Той ще пази за "белите", след изгонването на Джерия.

Стражът заменя Дарко Тасевски.

88′

Червен картон за Емануеле Джерия!

Излиза необмислено състезателят и фаулира лошо Вутов.

Реферът е непреклонен в решението си.

83′

Кайзер хваща топката на самата голлиния!

Велковски и Мицански комбинираха скоростно, стигна се и до изстрел, но вратарят на домакините бе на мястото си.

Прекръсти се стражът, след като се изправи с кълбото в ръце...

81′

Жълт картон за Кардосо.

80′

Узунов сменя Ашковски.

78′

Мицански сменя Чунчуков.

75′

Марин сменя Карачанаков.

72′

Официално предупреждение за Велковски.

69′

Кайзер спря неуверено едно подаване към Чунчуков.

Топката се изпълзна от ръцете му и нападателят на "белите" връхлетя в пеналта.

Кайзер все пак си върна кълбото в ръцете и не позволи на съперника да отправи изстрел.

65′

Шопов сменя Доре.

64′

Жълт картон за Онуоха.

60′

Сблъсъци между футболистите на двата тима.

Шоколаров отново бе в центъра на събитията, този път с отрицателен знак.

Нервите взимат превес.

57′

Нов изстрел на Шоколаров от много далечна дистанция!

Кайзер на първо време парира удара, а след това се намесва още веднъж, пред погледа на връхлитащия на скорост Чунчуков.

54′

Жълт картон и за Чунчуков.

53′

Жълт картон за Димитров.

52′

Топката беше свалена към Доре в полето на Славия.

При неговото подаване обаче Джерия се намесва добре и хваща топката в ръцете си.

Чудесна намеса на стража на софиянци.

49′

Сякаш нямат средни линии двата тима.

Топката преминава директно от защитите на съставите към техните атакуващи състезатели.

45′

Старт на вторите 45 минути.

45+1′

Първото полувреме стартира на високи обороти, като домакините побързаха да установят контрол над случващото се на терена.

Само в рамките на откриващите 5 минути те вече разполагаха с две възможности за откриване на резултата. Първо Неделев се оказа сам срещу Джерия, но не успя да го преодолее, а след това и Карачанаков можеше да се разпише, но изстрелът му не намери очертанията на целта.

В 10-ата минута страхотен пас на Неделев изведе Вутов в ситуация, която трудно можеше да бъде пропусната. Бившият футболист на Левски преодоля майсторски стража на столичани и даде заслужена преднина на своя тим.

Непосредствено след отбелязването на попадението домакините се отдръпнаха почти изцяло в задни позиции. Те изчакваха възможностите си на контраатака.

В защита "канарчетата" се справиха с всичко, което "белите" имаха да им предложат. Всичко това обаче нямаше да бъде от значение, ако не бяха няколкото последователни солидни намеси на Даниел Кайзер. Той спаси всичко, което можеше да се спаси през първото полувреме, включително изстрел на Кирилов от два метра разстояние.

До почивката софиянци усилено търсеха изравняване на резултата, но такова не бе допуснато от състезателите на пловдивския гранд.

45′

Почивка.

41′

Официално предупреждение за Перейра.

Той е първият санкциониран състезател в мача.

35′

"Искаме си Колежа!", ехти от феновете по трибуните.

От Ботев (Пловдив) разкриха подробности за Колежа

Ето какво гласи съобщението

33′

Славчо Шоколаров стреля от доста далечна дистанция.

Корнер за Славия, след като Кайзер предпочете да не рискува и изби топкта, вместо да опита да я хване в ръцете си.

Нищо интересно след изпълнението на статичното положение.

30′

Нова умела намеса на Кайзер.

Този път при извеждащо подаване към Ашковски.

Има ден днес вратарят на домакините, до момента.

27′

Неделев центрира добре от статично положение.

Намира Балтанов.

Изстрелът с глава на последния обаче не намира рамките на вратата.

22′

Рационална, динамична игра от страна на домакините и техните съперници.

Приятен за наблюдаване двубой се получава в Пловдив.

В пълен контраст на накъсаната игра и множеството нарушения, които видяхме в някои от останалите мачове от кръга в Първа лига.

18′

Два поредни пропуска на Кирилов, в рамките на една и съща атака.

Във втория случай той не успява да се разпише от два метра разстояние.

Добра намеса на вратаря на Ботев (Пд).

Агентите на Кайзер бавят споразумението му с Ботев (Пд)

Става дума за 50 000 лева

17′

Претенции от страна на домакините, че топката се е ударила в ръката на Онуоха.

Арбитърът недвусмислено показва, че според него това не се е случило.

Дузпа няма.

14′

Засада на Кирилов.

Славия опитва максимално бързо да се върне в мача.

Две последователни атаки за гостите.

10′

ГООООООООООООООООООООЛ!!!

1:0!

Очаквано домакините стигат до откриване на резултата.

Уникален пас на Неделев към Вутов, който от близка дистанция майсторски преодолява Джерия.

9′

Вутов се пребори за една топка в полето на "белите".

Последва прострелно центриране, но Джерия изпревари Феребори Доре.

Акциите за домакините сякаш нямат край, а още не е изминал дори четвърт час от двубоя.

7′

Карачанаков финтира двама бранители в бели екипи.

Изстрел на бившия футболист на ЦСКА!

Топката не попада в очертанията на вратата.

Поредна добра акция за пловдивчани.

3′

Първа сериозна опасност в мача, преди да са изминали и три пълни минути от мача.

Неделев излиза очи в очи с вратаря на Славия и стреля!

Джерия хваща топката в ръцете си.

Страхотно положение за домакините.

1′