Президентът на БФС Борислав Михайлов сподели, че родният футболен шампионат няма как да започне по-добре, след като на старта ще се изправят ЦСКА и Левски. Михайлов изрази надежди, че предстоящият сезон ще бъде още по-интересен.

"ЦСКА - Левски в първи кръг - това е добре за футбола. Жребият е жребий. Може би един от двата отбора ще започне по-добре. Лично аз се надявам, че колегите са се справили, защото имаше доста неща, които трябва да се смятат. Предишният шампионат беше много интересен. Надявам се и новият да бъде", коментира Михайлов.

Относно квалификациите за Евро 2012, босът на родния футбол сподели: "Дано Англия стигне възможно най-далеч. Ако това стане те ще бъдат изморени за нашия мач. Швейцария е добър отбор, в момента играят на върха на възможностите си. Те са много организиран отбор. Групата ни е тежка, ще се борим до последно", каза още Михайлов.